Proč se karet nebát? Co nám mohou zodpovědět?

Proč se karet nebát? Co nám mohou zodpovědět?

Také si říkáte „Výklad karet mě vždy lákal a láká, ale bojím se, že se dozvím něco špatného!“?

Tohle často slýchám a při tom nechápu proč. Protože u mě a mých výkladů karet to tak tedy není.

Ale je pravda, že když si člověk zapne TV a slyší, co tam ty „kartářky“ lidem říkají….! („neházím všechny do jednoho pytle“, ale většinou to tak, bohužel, je!)

To mě moc mrzí, protože tím kazí pověst tomuto úžasnému nástroji i těm, co s ním solidně pracují.

A proto jsem se dlouho s pojmem kartářka nechtěla ztotožnit.

Už to beru, ale hned jedním dechem dodávám, že není kartářka jako kartářka!

Solidní výklad karet není o tom, že vám někdo řekne, co se vám stane!

To je právě ten domnělý omyl. A toho je opravdu na místě se obávat! Protože, věci fungují, podvědomí funguje, a tak, když bych vám řekla, že se vám stane to a to, tak se vám to stane. A to už jen proto, že bych vám to de facto naprogramovala.

A já vím, že nikdo nám solidně nemůže říct, co se přesně stane (bez výše zmíněné sugestivní manipulace), protože to záleží v každém okamžiku konečně jen na nás samých!

Ano, máme určité úkoly a zkoušky osudem připravené. To ano. Ale tyto jsou jen v podstatě určité energie. Do jaké míry a jak moc fyzicky si jimi budeme muset projít, záleží na našem momentálním stupni vývoje a pochopení lekce do této chvíle.

Např. pokud si něco prožívám, přijímám to a chápu to, proč se mi to děje, nestavím se proti tomu, ale zpracovávám to a tak tím postupuji ve svém vývoji dále a výše, tak si nemusím následnou (připravenou) situaci prožívat tak do hloubky a tak bolestně, jako někdo, kdo stále nepochopil, pochopit nechce, stále se tomu brání, bojuje a nechce a nechce. Tomu je tato lekce pak naservírována se vším všudy. Ale tomu prvému může být ukázána jen např. ve snu nebo jen drobným „zaškobrtnutím“ či varováním, které když také pochopí a příjme, si nemusí prožívat více.

A tohle ano, tohle přesně já vám dokážu z mých karet říci. Jaké jsou pro vás teď v určitých otázkách připravené energie (třeba i v několika vašich volbách, pro které se právě rozhodujete). A vy si pak svobodně a vědomě vyberete, kterou cestou a se kterými energiemi chcete jít. Je už vaše volba, zda zvolíte „hladší“ cestu nebo „složitější“, ale to už si zvolíte vědomě, protože to budete předem vědět, tak vás pak už nic nevykolejí.

Lidé, kteří přicházejí ke mně, jsou z valné většiny už takto vědomí. Tyto věci chápou a nebojí se jich. A naopak, vědí, jak je důležité se dozvědět energie, které nám právě přicházejí. Jak je důležité s nimi pracovat – být na jejich vlně a nebojovat s něčím, co se nám zrovna teď „nehodí do krámu“.

Má práce, mé poslání je zde lidem konkrétní problém pomoci umět uchopit, pochopit a zpracovat.

Tím se problém vyřeší a nemusí nám už pak dávat další lekce, jako těm, co stále nepochopili a ani nechtějí. První předpoklad k vyřešení problému je, že vědomě chci ho vyřešit! Pak s tím mohu pomoci a také pomáhám.

Karty a práce s nimi mě nekonečně baví! Miluji tyto své pomocníky. A úžasné na nich je hlavně to, že i každý člověk vidí svůj výklad karet a díky krásným obrázkům mého Zlatého tarotu i jemu přímo často přicházejí rovnou spojitosti a řešení.

Takže nebojte se a přijďte si v praxi vyzkoušet, jak úžasně to funguje.

S jakýmikoli dalšími otázkami ohledně tohoto tématu mě neváhejte kontaktovat.

Jitka Božena a její Jiná cesta

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat

http://jitkabozena.cz/

Autorka je průvodkyně a terapeutka k vědomému a spokojenějšímu životu duše zde. Poskytuje osobní i písemné konzultace, výklady, rozbory a terapie na tyto a podobná životní témata.

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>