Jak rozzářit tělo

Rozsvítíme vaše tělo krásně zevnitř

Pro zharmonizování a znatelné výsledky ve vašem životě

Na co se aktuálně se mnou můžete těšit, co si aktuálně můžete užít?

V poslední době se probouzím s čím dál rozšířenějším vnímáním. Vidím jakoby za věci, pod povrch věcí. Je to hodně zajímavé. Schopnosti se stále rozšiřují. Je to síla.

Dříve jsem s vámi řešila prioritně vše ohledně vaší duše a ohledně poslání vaší duše.
Nyní se otevírá a osvědčuje to propojovat více s tělem. Nejprve se více pověnovat tělu a jeho potřebám a hlavně tíhám, které na něm jsou a brání tomu jít dál.
Přicházíte teď více se zadáními ohledně těla a vztahů.

Při vašich sessions jsme dříve většinou chodili rovnou nahoru, rovnou k vašemu Vyššímu já, rovnou za vaším průvodcem. Já jsem se napojovala na vaši akášu – na vaše kvantové pole a četla jsem vám informace pro vás a odpovědi na vaše otázky. Což bylo super a stále mi po čase píšete, jak z těchto informací čerpáte a jak se vám to začíná podle toho postupně tvořit.

Jak to může být ale ještě lepší?

Nejlepší a nejúčinnější je to, co si sami zažijete, co u-vidíte sami.

Takže
Dnes chodíme nejprve do těla, podíváte se do krajiny vašeho těla – vy sami se podíváte. Já vás tímto procesem provázím. Tak srovnáme disbalance, odstraníme to, co vás tíží, zprůchodníme energeticky neprůchodné kanály, rozsvítíme vaše tělo krásně zevnitř.

A když tohle máme krásně zprůchodněné, rozsvícené, zharmonizované, tak se v této síle a s těmito stabilními základy můžeme vydat za vaší duší, za vaším Vyšším já, za vaším průvodcem, za vaším totemovým zvířetem…. Podíváme se na vše z jiné, nadzemské, perspektivy. Z naprosto jiného úhlu pohledu než doposud.
Když je to tedy ještě třeba. Kolikrát stačí první fáze. Záleží na vašem zadání.

Tohle je super upgrade.
Nedá se to vše úplně dát do slov, to se musí zažít.

Chcete to také zažít a užít si tuhle krásnou jízdu? Tak mi napište.

A pokud vám to rezonuje, ale z nějakého důvodu se bojíte napsat, tak se nebojte a napište mi proč (ať už úplně jakékoli proč, jakýkoli sabotérek, vám tam přichází).

Sessions se mnou jsou o zážitku. O jedinečném zážitku a posunu.

Pro zharmonizování a viditelné výsledky ve vašem životě často stačí jedno naše session. Po pár týdnech se pak ještě můžeme vydat, a většinou se také i vydáváme, na další level.

Jsem tu pro vás, pro váš upgrade, pro váš krásný zážitek, pro vaše otázky.

Stačí mi napsat a tím se odrazíte do krásných nových sfér vašeho života🌟

Přeji a posílám vám hojnost a spokojenost. A proto dělám to, co dělám:-)

Jitka Božena 💃✨

Podíváme se do krajiny vašeho těla

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>