Zhubnout anebo být spokojená ve svém těle

Zhubnout anebo být spokojená ve svém těle?

Dříve jste se na mě obraceli převážně s tématy ohledně duše a jejího poslání, ohledně vaší seberealizace a pracovních či podnikatelských směrů. Nyní, s přibývajícím jarem a pěkným teplým počasím se na mě čím dál více obracíte s tématy OHLEDNĚ TĚLA a VZTAHŮ. A z těch úžasných sessions s vámi vyplývá, že není tak důležité vždy JEN ZHUBNOUT, i když to často bývá zadání.

Důležité je nastolit SPOKOJENOST SE SVÝM TĚLEM.

A to spojení se svým tělem, komunikace s tělem, tělo jako přítel a parťák, přijetí, sebe-přijetí, přijetí svého těla a domluva se svým tělem, naslouchání svému tělu a jeho potřebám a jeho případným zraněním.

Také je důležité, zda všechny oblasti vašeho těla (dá se to třeba nazvat i oblasti jednotlivých čaker) jsou plně živé a nezájem propojené. Že nejsou uspané, ani naopak moc dominující. Je krásné a příjemné a s úžasnými výsledky, když spolu pracujeme s krajinou vašeho těla.

Např. jedna žena mě poprosila o konzultaci na tohle téma, protože se jí hubnutí zarazilo a měla pocit, že spíš přibývá, a po naší konzultaci mi druhý den napsala, že má kilo dole. Někdy to prostě potřebuje popostrčit za správný konec. Nebo jiná žena si řešila téma vztahu a ta zase cítila odpojení od spodních center v těle (čaker), vnitřním zrakem tam nejprve viděla jen tmu, po naší práci na tom se jí v těle vše krásně osvítilo, aktivovalo a propojilo. A další a další zadání a jejich řešení.

Pokaždé je to jedinečné a přímo pro vás na míru a potřebu.

Řešíme spolu různé věci a témata, ale dát si nejprve do pořádku tělo, je základ.

Tělo je jako dům pro duši (říká se chrám pro duši).

Nejprve musí být v pořádku dům, aby se v něm mohly realizovat další životní kroky.

Naše sessions probíhají ON-LINE ve vašem bezpečném prostoru. A za jedno takovéto setkání toho většinou zvládneme hodně aktivovat, posunout, dát do rovnováhy a nejlepšího fungování pro vás.

Cítíte, že si vás to volá? NAPIŠTE MI případně jaké k tomu máte otázky, zodpovím nebo je možné se on-line sejít nezávazně na chvilku ZDARMA, poznat se a zodpovědět vaše otázky.

Těším se na vás a vaší spokojenost s vaším tělem i životem.

Krásné jarní dny ať krásně záříte spokojeností se svým tělem

Jitka Božena

Nenabízím ani neprodávám žádné přípravky na hubnutí

Autorka je průvodkyně a terapeutka k vědomému a spokojenějšímu životu. Poskytuje osobní individuální sessions on-line na tyto a podobná životní témata. Dotazy a objednání zde

Tento článek smí být šířen pouze v této celé originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>