Magický balíček na míru

Magický balíček na míru

Také si často v životě kladete otázky:

Co si teď přeje má duše?

Jaké je teď poslání mé duše?

Jaký je teď můj osobní úkol zde?

Jaký je nyní smysl mého života?

Jaký směr si mám nyní vybrat?

Čím dál více vědomých lidí hledá na tyto své otázky odpovědi.

Magic balíček přímo pro vás na míru

Protože zájem o Kompletní písemné rozbory Poslání duše v tomto životě je obrovský, a proto, že čekací doba na ně je v řádech až několika měsíců, vypsala jsem aktuálně pro vás tuto možnost takového více expresního zodpovězení vašich aktuálních otázek či dozvědění se aktuálního poselství pro vás.

Jedná se o kombinaci čtení z kvantového pole, kde je zaznamenáno vše a já tyto informace pro vás stahuji. Doplněno o informace pro vás od moudrých karet. Plus veškerá poselství, co mi pro vás aktuálně přijdou. Můžete mi položit konkrétní vaše otázky nebo to nechat na tom, co vám má být sděleno za poselství, které je pro vás právě teď aktuálně důležité.

To vše včetně písemného vypracování a zaslání.

Jak toto poselství nejlépe využít a jaké kroky udělat, kam aktuálně směřovat. To „Jak?“ konkrétně ve vašem případěmůžeme spolu také pořešit.

Vybírat můžete ze dvou variant těchto magických poselství:

Klasik varianta - Písemné vypracování a zaslání na e-mail.

Gold Magic varianta - Která oproti verzi Klasik obsahuje navíc ještě dvě písemné nebo jednu on-line (či osobní) konzultaci k tématu a zodpovězení vašich dotazů = pomoc s realizací magického poselství pro vás v praktickém životě, aby pro vás mělo co největší přínos.

Pro ostýchavé či nedůvěřivé:

Nebojte se dotázat.

Takže nebát se a s chutí do toho mě kontaktujte s vašimi otázkami, co vám leží na srdci.

Těším se na magická poselství pro vás 

Jitka Božena

Jitka Božena je průvodkyně a terapeutka k vědomému a spokojenějšímu životu. Poskytuje osobní i písemné konzultace, výklady a terapie na tyto a podobná životní témata.