Výklady karet - Tarot-koučink

Konzultace s výkladem karet nebo čtení z kvantového pole přímo pro vás a vaše aktuální témata

I pro ostýchavé či nedůvěřivé - čtěte viz níže

Proč výklad karet?:

Konzultace s kartami - Tarot a další karty vám řeknou, do čeho vám jdou aktuálně jaké energie (protože s nimi můžete pak vědomě pracovat). Rozhodnutí výběru cesty je pak svobodnou volbou každého, ale je dobré vědět, když řešíte nějaké téma, jaké vám do řešení jdou energie a možnosti.

Co při výkladu karet řešíme za témata?:

Co vám leží na srdci, co si právě řešíte. (Ať už je to z oblasti práce, podnikání, peněz, financí, přílivu blahobytu, hojnosti, aktuálního životního poslání, vašeho vrozeného/aktuálního energetického potenciálu, seberealizace, kam dál (jaké jdou energie do jednotlivých konkrétních možností), vztahů, zdraví – fungování oblastí jednotlivých čaker, jak se cítí a co chce vaše duše, co potřebuje vaše vnitřní dítě, a další dle individuálních přání a potřeb (často další téma se přihlásí při výkladu))

Případný strach a obavy z výkladu karet?:

Pro ty, co by náhodou měli nějaký strach či obavy z výkladu karet, vás mohu ujistit, že se opravdu zde není čeho bát. Jde o jiný výklad karet než ten zprofanovaný. 

Nepracuji způsobem „dobrý“/“špatný“ či „stane se vám to a to“. Ale jaké konkrétní energie jsou právě pro vás teď připraveny k využití v dané otázce, čeho teď využít a na co si dát případně pozor.

Někdy se lidé mají strach zeptat na věci, které jsou pro ně citlivé. Tomu rozumím. Taky jsem to v životě samozřejmě někdy sama zažila. Ale pak jsem si řekla, no co, řekne mi to to, co se mám dozvědět a vždy to bude tak, jak jsem na to právě připravená a jak mi to může v dané situaci jen pomoci. A tímto způsobem výklad také vedu.

Mrzí mě, když se lidé výkladu karet obávají, aby jim neřekly to, co nechtějí slyšet. A někdy slyším, jako že teď nebo na tohle téma "radši ne". Já ale s kartičkami pracuji tak, že vyzdvihuji na všem hlavně ta pozitiva, a ta se dají najít ve všem. Úplně ve všem! A to je právě na tom to, co mě baví a co přináší člověku nejvíc! Žádné strašení není na místě! Učím lidi vidět ty nejpřínosnější  a nejefektivnější úhly pohledu. Např. tuhle jsem jedné klientce vytáhla z Oshovek kartu Nic. Některé výklady říkají, jak je strašná. Ale tahle karta je podle mých zkušeností, protože se v ní skrývá ohromný potenciál všeho, všech neomezených možností v tom prostoru - ten prostor prázdnoty je prostorem k naplnění čímkoli úžasným a přínosným, a také, na druhou stranu z ní jde takový klid odpočinku teď Nic nemuset, nic neřešit. No a klientka mi zrovna včera psala, jak na to furt myslí a jak jí tahle karta a ta myšlenka na ní uklidňuje. Takže nebojme se úžasných a moudrých kartiček!:-)

Více o tom, proč se výkladu karet nebát zde v článku Proč se karet nebát a co nám...

Čím? Jakými kartami?:

Nejčastěji používám k výkladům svůj velmi oblíbený krásný Zlatý tarot. V poslední době čím dál častěji úžasný Osho zen tarot. A v neposlední řadě úžasný Symbolon. Také je možno využít čakrových či andělských karet. Ale mám k dispozici mnoho karetních sad, takže na přání se lze i případně domluvit na konkrétních kartách. Ale většinou si daný výklad přitáhne ty správné nejvhodnější kartičky sám.

 

Od koho tento jedinečný výklad karet?:

Těší mě pro vás dělat výklady - Jitka Božena - zkušenosti s výklady průběžně už přes deset let - více o mně najdete zde na mých stránkách http://jitkabozena.cz/

A samozřejmě mi můžete psát vaše případné další dotazy na Messenger Jitka Božena nebo na e-mail jitka.bozena"zavináč"seznam.cz

Jak si o výklad karet říci?:

Takže jak to v praxi udělat, když máte nějakou otázku a chcete se dozvědět, jaké vám jdou právě do této oblasti energie? Napište mi na Messenger Jitka Božena nebo na e-mail jitka.bozena"zavináč"seznam.cz váš zájem a vaše otázky. Jak se domluvíme, půjdu na výklad/y pro vás. Pracuji tak, že se na to naladím, to znamená opravdu s úctou, energií a prostorem v tu chvíli jen pro vás a váš výklad.

Každopádně vždy mi nejprve napište zprávu s vaším zadáním, ať vám mám kam odpovědět a ať si zadání nejprve co nejpřesněji ujasníme, aby výsledek byl pro vás co nejefektivnější.

Jaké jsou varianty výkladu karet a za kolik?:

1.) Osobní konzultace – Praha a dle dohody:

Nejčastěji řešená témata, možnosti a metody naleznete zde

2.) Možnosti na dálku – mimořádně do odvolání:

Výklad karet nebo čtení z kvantového pole (taktéž i písemné konzultace bez karet) 

Na nejžádanější otázky Jaký je váš smyl života? Jaké je vaše poslání? Poslání vaší duše? Poslání vašeho života zde? vytvářím kompletní rozbor ( Výklad karet + Čtení z kvantového pole + výklad z horoskopu + zmínění vašich nápomocných životních tarotových symbolů veškerá poselství, co mi pro vás přijdou) včetně písemného vypracování a zaslání

Pro ty ostýchavé či nedůvěřivé:

Nebojte se dotázat. Vše je na individuální dohodě.

Takže nebát se a s chutí do toho mě kontaktujte s vašimi otázkami, co vám leží na srdci.

S přáním šťastných dnů a vždy úspěšných životních voleb!

Jitka Božena

Aktuální článek o tomto způsobu výkladu karet si přečtěte zde Dozvědět se tak své aktuální možnosti

Co je to to čtení z kvantového pole se dočtete zde