Čtení z kvantového pole

Čtení z kvantového pole přímo pro vás a vaše aktuální témata

Co je to to čtení z kvantového pole?:

Čtení z kvantového pole je vlastně channeling – neboli napojím se na zdroj - knihovnu všech informací, někdo tomu říká Čtení z Akášických záznamů, čtení z kroniky Akáša. Ať už se tomu říká jakkoli, všechno je to napojení se na zdroj všech záznamů a dotaz k Univerzu.

Jak se liší čtení z kvantového pole a výklad karet?:

Při obojím pracuji v napojení na zdroj Univerza. Bez toho to ani nejde. Rozdíl je jen v podání. Každému vyhovuje něco jiného více. Z kvantového pole stahuji většinou celé věty nebo minimálně výrazy, symboly, které  zapisuji přesně tak, jak mi přicházejí. Nijak je nefitruji, nepřizpůsobuji srozumitelnosti, nechávám je naprosto čistě tak, jak mi přišly. Nevykládám, co by to asi mohlo znamenat, protože to je pak na každém, koho se to týká, že se mu významy pospojují právě a jen pro něj na základě jeho situace.

Na rozdíl od toho informace, které mi ukazují karty, či přecházejí při výkladu karet, tlumočím do lidštiny.

Takže výsledek:

Čtení z kvantového pole jen zapisuji a neřeším, jestli to dává smysl.

U karet sice také samozřejmě nehodnotím a nefiltruji, ale zároveň info, které mi přichází, interpretuji do lidštiny, aby to bylo pochopitelné.

Je ale na každém, jestli chce dostat informace srozumitelněji přetlumočené do lidštiny nebo si chce hledat své významy z ryzího poselství sám.

Od koho čtení z kvantového pole?:

Těší mě pro vás dělat výklady a stahovat informace z kvantového pole - Jitka Božena - více o mně najdete zde na mých stránkách http://jitkabozena.cz/

A samozřejmě mi můžete psát vaše případné další dotazy na Messenger Jitka Božena nebo na e-mail jitka.bozena"zavináč"seznam.cz

Jak si o čtení z kvantového pole říci?:

Takže jak to v praxi udělat, když máte nějakou otázku a chcete se dozvědět, jaké jsou k tomu pro vás uloženy v kvantovém poli informace a poselství pro vás? Napište mi na Messenger Jitka Božena nebo na e-mail jitka.bozena"zavináč"seznam.cz váš zájem a vaše otázky. Jak se domluvíme, půjdu na výklad/y pro vás. Pracuji tak, že se na to naladím, to znamená opravdu s úctou, energií a prostorem v tu chvíli jen pro vás a váš výklad.

Každopádně vždy mi nejprve napište zprávu s vaším zadáním, ať vám mám kam odpovědět a ať si zadání nejprve co nejpřesněji ujasníme, aby výsledek byl pro vás co nejefektivnější.

Jaké jsou varianty čtení z kvantového pole a za kolik?:

1.) Osobní konzultace – Praha a dle dohody:

viz ceník

Nejčastěji řešená témata, možnosti a metody naleznete zde

2.) Možnosti na dálku – mimořádně do odvolání:

Čtení z kvantového pole nebo výklad karet (taktéž i písemné konzultace bez karet): od 330,- viz ceník

Na nejžádanější otázky Jaký je váš smyl života? Jaké je vaše poslání? Poslání vaší duše? Poslání vašeho života zde? vytvářím kompletní rozbor ( Výklad karet + Čtení z kvantového pole + výklad z horoskopu + zmínění vašich nápomocných životních tarotových symbolů veškerá poselství, co mi pro vás přijdou) včetně písemného vypracování a zaslání

Pro ty ostýchavé či nedůvěřivé

Za tím, co dělám a jak to dělám, si stojím a vím a mám ohlasy, že to je velmi posuvné, a proto nemám problém tu být i pro ty ostýchavé či nedůvěřivé. Vy si požádáte o rozbor e-mailem. Já ho pro vás vypracuji a zašlu vám ho a vy mi pak pošlete platbu. Zatím se mi nestalo, že by někdo nezaplatil. Na mé stránky zavítají pouze slušné bytosti. Pro mě je důležité, abyste se neostýchali a to, že se třeba bojíte „zajíce v pytli“, nebylo důvodem toho, že to nezkusíte.

Takže nebát se a s chutí do toho mě kontaktujte s vašimi otázkami, co vám leží na srdci zde

S přáním šťastných dnů a vždy úspěšných životních voleb!

Jitka Božena