Kompletní rozbor Poslání duše v tomto životě

Kompletní rozbor Poslání duše v tomto životě

Také si často v životě kladete otázky:

Co si přeje má duše?

Jaké je poslání mé duše v tomto životě?

Jaký je můj osobní životní úkol zde?

Jaký je smysl mého života? 

Čím dál více vědomých lidí tyto otázky nenechávají v klidu. Zkoušejí v životě všechno možné. Zkoušejí různá zaměstnání nebo podnikání, zkoušejí různé vztahy, ale stále nenachází to pravé, aby byli spokojení a řekli si, "jo, tak tohle je to pravé a už dál nemusím hledat".

Nebo jsou pak naopak lidé, kteří jsou celý život na jednom místě - v jednom povolání, často i v jednom vztahu nebo raději "bezpečně" bez vztahu, ale tyto otázky si taktéž kladou dennodenně a touží dělat v životě něco jinak, ale nevědí co přesně a jak.

Máte to také tak?

Po napsání článků: Jaké je přání a poslání vaší duše v tomto životě, Jak být sama sebou, Jaká je ta nejlepší práce pro vás, Dozvědět se tak své aktuální možnosti, Jaká je vaše mise zde a Vaše vize aneb jaký chcete mít svět kolem sebe, jste mi čím dál více začali psát o vypracování poselství Jaké je poslání právě té vaší duše v tomto životě a o podobné otázky. To je také ta nejzásadnější životní otázka, proto je více než záhodno ji věnovat prvořadou pozornost. Jste úžasní všichni, kdo si to uvědomujete.

Pro vypracování této zásadní životní otázky se mi nejvíce v praxi osvědčuje, se na toto vaše téma podívat komplexně a to z více úhlů pohledu, které se navzájem nezávisle doplňují a vytváří tak ucelenou „mapu“ Jaké je poslání vaší duše zde a s ní pak budete vědět kam směřovat.

Na nejžádanější otázky Jaký je váš smyl života? Jaké je vaše poslání? Poslání vaší duše? Poslání vašeho života zde? - vypracovávám exkluzivní kompletní výklad = Kompletní rozbor skládající se z pohledu do vašeho horoskopu narození a vytažení podstatných informací pro dané téma – poslání vaší duše zde nebo jiné vaší otázky, v kombinaci se čtením z kvantového pole, kde je zaznamenáno vše a já tyto informace pro vás stahuji. Doplněno o informace pro vás od moudrých karet. Plus uvedení vašich nápomocných životních symbolů z pohledu tarotu i numerologie případně doplněno o aktuální růstové symboly. Plus veškerá poselství, co mi pro vás přijdou.

To vše včetně písemného vypracování a zaslání (dle konkrétního jednotlivého rozsahu a individuální dohody). To pak vytváří ucelenou „mapu“ Jaké je poslání vaší duše zde a s ní pak budete vědět kam směřovat. To „Jak?“ konkrétně ve vašem případěmůžeme spolu také pořešit.

*Vzhledem k velké časové náročnosti na jeden rozbor je tato nabídka aktuální vždy jen do naplnění kapacity. Proto se aktuálně ptejte.

Pro ostýchavé či nedůvěřivé:

Nebojte se dotázat.

Takže nebát se a s chutí do toho mě kontaktujte s vašimi otázkami, co vám leží na srdci.

Těším se na vás a vaše individuální rozbory

Jitka Božena

Jitka Božena je průvodkyně a terapeutka k vědomému a spokojenějšímu životu. Poskytuje osobní i písemné konzultace, výklady a terapie na tyto a podobná životní témata.