Cítíte také, že se nedokážete zacílit pouze na jeden úzký směr? Cítíte se spíše mnohostranní? A myslíte si, že to je špatně?

Jsem multidimenzionální bytost. Cítíte se také tak?

I tak by se to dalo nazvat, protože jsem odjakživa velmi mnohostranná, dalo by se říci všestranná. Bylo mi to dáno do vínku už postavením planet v mém horoskopu.

Proč se zmiňuji o horoskopu? Protože astrologie je jednou z mých oblíbených společnic a pomocnic, která mi pomáhá v průzkumu mého života, v osvětlování životních otázek mých i mých klientů. Miluju astrologii, protože je mnohostranná, tak jako já a protože je nekonečná. Ve smyslu, že se v ní stále dá něco nového objevovat a má nekonečně dimenzí, prostřednictvím nichž se z ní dá číst.

Odjakživa nemám ráda omezení. Proto mě přitahuje vše otevřené, vše nekonečné, vše, s čím se dá pracovat, měnit to, rozvíjet to. A tím je i člověk – lidská bytost.

Je úžasné, jak se dá rozvíjet náš nekonečný potenciál. Je rovněž smutné, že ne každý ví o tom, že ho v sobě má a co v sobě má!

Proto jsem tu, abych s tímto lidem pomáhala. Abych jim pomáhala nalézat a rozvíjet jejich potenciál a to buď prostřednictvím již zmíněné mé dobré kamarádky astrologie, nebo prostřednictvím mých přítelkyň vykládacích karet nebo prostě jen s použitím mého napojení se, mých schopností a mých zkušeností. To mě baví, to mě naplňuje, to miluju!

Cítíte také, že se nedokážete zacílit pouze na jeden úzký směr? Cítíte se spíše mnohostranní?

Tohle téma mi v poslední době čím dál víc a čím dál častěji rezonuje.

Proč bychom se všichni měli zacilovat pouze jedním směrem? Proč bychom mohli být odborníky jen na jednu věc? Proč by to mělo znamenat, že pokud se zabýváme více oblastmi, že v tom nejdeme dostatečně do hloubky a tudíž v tom nejsme dostatečně odborníky?

To by potom v praxi znamenalo, že bychom si v životě dobře uměli poradit jen s jednou oblastí a v ostatních bychom si nebyli jistí. Nevěřili bychom si. Museli bychom na řešení všeho ostatního hledat jiné lidi.

Ale proč? Vždyť náš mozek (i vaše duše) má tak veliký potenciál! Tak veliké a široké možnosti využití! Tak proč bychom ho měli omezovat?

Já už dnes vím, že není důvod, aby to tak bylo. Ale tyhle otázky jsem si kladla poslední dobou čím dál častěji v reakci na to, co často slýchám od lidí. Říkají mi, že to všechno, co já dělám, s čím vším pomáhám, jakými všemi metodami, jak mám uvedeno na svém webu, že toho je nějak moc, že přeci nemohu dělat tohle všechno a dostatečně do hloubky. Ale já mohu a taky to dělám a to více do hloubky než třeba jiní, kteří dělají „jen jednu věc“. Jak to?

Protože jsem tak svým potenciálem odjakživa nastavena. Mě baví, když se mohou metody doplňovat. Mě baví, když se na každého individuálně naladím a díky tomu mohu právě pro něj na míru „namíchat“ takový „koktejl“, který mu pomůže na ten právě jeho specifický problém, který potřebuje vyřešit.

Naplňuje mě, když vidím, jak můj přístup lidem opravdu pomáhá, jak jim pomáhám s řešením, jak je povzbuzuji, jak je motivuji, jaké díky tomu dělají sami se sebou obrovské pokroky a hlavně, jak jim je lépe a krásně září štěstím, spokojeností a tím důležitým „aha, já už to vím, už jsem to pochopil, už mi to došlo, co to je a jak na to“.

Pokud bych ale byla zacílená na jeden směr, jednu metodu, nebo jen jednu oblast života, ve které bych dokázala pomáhat. Dříve nebo později bych musela klientovi říct „Tak teď stop, teď už já nevím, s tímhle už se musíte obrátit jinam“ nebo „Tohle moje metoda už neřeší“. Nebo bych všechno řešila jen jednou metodou, což by velmi brzy nebavilo ani mne a ani klienta.

Ke každému chodí klienti tací, jak nastaven je on sám. A ke mně chodí všestranní lidé se zájmem o to, se neustále ve svém životě posouvat, neustále rozklíčovávat záhady svého života a umět si poradit v každé situaci. Ti, kteří chtějí vědět, proč se jim děje to, co se jim děje a co mají změnit ve svém životě, aby se jim to už nedělo, stále neopakovalo. Ti co je baví záhady života a díky jejich rozlušťování jsou pak šťastní a s tím souvisí ruku v ruce i zdraví.

To je můj pohled, můj názor, má zkušenost.

A co z toho vyplývá?

Buďme každý takoví, jací jsme. Jestliže jsme mnohostranní a umíme si se vším poradit, neciťme se za to nemístně, jako kdyby to tak nebylo správně. Buďme za tento dar rádi a rozvíjejme v tomto směru i ostatní, kteří jsou zase nastaveni jinak.

Nic není dobře a nic není špatně! (To je další z mých ověřených osobních filozofií.) Najděme v sobě hlavně každý ten náš osobní dar – ten náš individuální potenciál – naše jedinečné nastavení a schopnosti a používejme je a rozvíjejme, při každé příležitosti!

Pokud v tom chcete pomoci, kontaktujte mě a společně probereme, jaké jsou vaše možnosti, váš potenciál a co je ta vaše výjimečnost, ze které můžete čerpat seberealizaci, štěstí a naplnění ve svém životě.

Každopádně vám všem přeji, ať v sobě váš potenciál objevíte, umíte ho plně využívat, rozvíjet a ať už se nikdy netrápíte myšlenkou, že nejste zrovna tím, kdo se dokáže zacílit na jednu oblast a být mistr pouze v ní. Mistrem můžete být v tom, v čem budete chtít. Když budete chtít. Pokud k tomu máte potenciál, i když možná zatím ještě skrytý…

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>