Astrologie – Horoskopy – Funguje to?

To je otázka, kterou jsem nedávno dostala od jedné dámy. Omlouvala se, že tomu nerozumí, ale že jí to zajímá. Vlastně, nebylo to poprvé, co jsem podobnou otázku dostala. Tak mě to přivedlo k tomu, že bych to ráda tímto článkem uvedla na pravou míru, jak a zda to funguje a to v mém pojetí.

Astrologií se zabývám už devátým rokem. Už tenkrát mě ohromila svojí multidimenzionalitou (ano, opět to slovo, kdo jste četl můj předchozí článek) a ohromuje dodnes.

Na tuhle otázku „Funguje to?“ neexistuje odpověď ano nebo ne. Protože jde v prvé řadě o to, co od toho kdo očekává!

Právě, spoustu lidí si myslí, že je to o předpovědi. A tak se mě ptá: „Řeknete mi, co mě čeká?„. O tom to ale nemá být a u mne není. Protože každý máme svobodnou vůli! Můžeme věci měnit, mít a dělat tak, jak sami chceme.

Astrologie – Horoskop je o tom (a u mne určitě), že nám ukáže naší životní mapu, naše nastavení, abychom se lépe poznali a abychom pochopili, proč se nám děje to, co se nám v životě děje a jak z toho ven, pokud s tím nejme spokojeni. A hlavně také jaký máme potenciál, co je naše učební látka. A také s čím a v jaké oblasti nám to může jít komplikovaněji a kde snadněji a podle toho se pak zařídit.

Horoskop se vypracovává buď horoskop narození, kde je právě uvedeno to, co jsem popsala – naše mapa, náš potenciál.

Nebo pak nástavba na něj, horoskopy roční, které jsou do jisté míry „předpovědní“, ale v tom smyslu, jaké budeme mít v daném období k dispozici energie. Abychom se pak podle toho mohli zařídit a vyhnout se tak třeba případným nepříjemnostem na rozdíl od toho, kdo tento svůj horoskop znát nebude.

Tento roční horoskop se sice nazývá roční, protože se vypracovává jednou za rok, ideálně vždy kolem narozenin, protože to nám začíná nový, tzv. solární rok. V tu chvíli dostáváme k dispozici nové energie. Ale má, vzhledem k uvedeným tranzitům přesah několikaletý.

Já horoskopy zpracovávám buď písemně, kde je základem horoskop narození, na který může navázat horoskop roční. Písemné vypracovávání je dosti náročné a zabere dost času (je potřeba počítat tak cca 3 – 4 týdny, protože vše píši naprosto individuálně v konkrétním napojení). Jde o elaborát v řádu cca deseti, podle složitosti každého horoskopu. Proto už jsem toto písemné vypracování musela, z časových důvodů, dosti omezit.

Nebo je možné svůj horoskop poznat formou konzultační, kdy se dle dodaných dat předem připravím a pak vysvětlím to, co v daném horoskopu dominuje a dál vám zodpovídám už dotazy na konkrétní oblasti. Tam už pak záleží na každém, kolik dotazů bude mít a jak dlouhou bude konzultaci potřebovat.

Úplně nejraději vypracovávám horoskopy za účelem společné práce s klientem s jeho horoskopem. Jako nástroj sebepoznávání a cesty osobního rozvoje. Při tom se člověk postupně učí nejen se sebepoznat a pochopit vše již výše zmíněné (proč se nám děje to, co se nám děje a jak z toho ven, pokud s tím nejme spokojeni. A jaký máme potenciál, co je naše učební látka. S čím a v jaké oblasti nám to může jít komplikovaněji a kde snadněji a podle toho se pak zařídit.), ale zároveň při tom i pronikne do tajů astrologie:-)

Více se můžete o mé práci dozvědět na mých stránkách.

Když budete mít jakékoli dotazy, tak sem s nimi🙂

Hezký den a život podle vašich představ vám všem!

Jitka Božena a její Jiná cesta

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat

http://jitkabozena.cz/

Autorka je průvodkyně a terapeutka k vědomému a spokojenějšímu životu duše zde. Poskytuje osobní i písemné konzultace, výklady, rozbory a terapie na tyto a podobná životní témata.

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>