Vaše vize aneb jaký chcete mít svět kolem sebe?

Vaše vize aneb jaký chcete mít svět kolem sebe?

Tarot Eso Holí Jitkabozena.cz

Dnes jsem pro vás vytáhla velmi akční a kreativní kartu, která vám posílá energii do vašich záměrů.

V té souvislosti si pokládáme otázku:

„Co je ten můj směr, do kterého chci, aby mi šla podpora energie?“

Abychom na to mohli přijít, je dobré začít od začátku

Nejprve si ujasnit a zformulovat svojí misi a vizi

Proč?

Protože když budete vědět, jaký vlastně ten svět chcete mít, k jakému světu všechnu vaši aktivitu = energii směřujete (zatím třeba ale nevědomě, takže ne úplně efektivně), tak budete vědět jak a kam svou energii přesněji mířit.

Mně osobně velmi pomohlo a spoustu toho ujasnilo, když jsem si konečně zformulovala a napsala svou vizi. A od té doby ji mám díky tomu stále na paměti a vše, veškerá rozhodování, se pak dělají snáze, když si položím, otázku: „Když se takto rozhodnu, je to v souladu s mou osobní vizí nebo ne?“ nebo, pokud se mám rozhodnout mezi dvěma možnostmi, „Která z těchto možností je blíže v souladu s mou osobní vizí?

A tak toto nastavujeme i s lidmi, kteří ke mně přicházejí, aby toto měli ujasněno a podle toho se v životě vždy řídili. Pak jdou krásně svou cestou a nemají už chaos a zmatek v tom, do čeho jít a do čeho ne, co zvolit, pro co se rozhodnout, co si vybrat.

Když tohle budete mít, tak pak v životě už budete jasně vědět (a i mít zformulované „černé na bílém“), co vlastně chcete a jak k tomu, bez zbytečných komplikací a slepých uliček, směřovat.

Takže úkol pro dnešní den pro vás je:

Napsat si, co je právě ten váš jedinečný a konkrétní směr – cíl? Vlastně životní cíl? Po čem zde v životě toužíte? Ne, o co se snažíte nebo jste se doposud snažili, ale po čem opravdu vy toužíte? A chcete to opravdu vy? Je to opravdu váš cíl? Nebo spíš někoho ve vašem okolí a vy byste mu jen chtěli udělat radost, tak jdete tou cestou, kterou jdete?

Nad tímhle se pro dnešek zamyslete, tohle si pro dnešek uvědomtezapište.

Případě vám s tím může pomoci nasměrovat i kompletní rozbor vašeho poslání v tomto životě.

Co je ten opravdu váš cíl neboli vaše současná životní vize?

Až tohle budete mít – příště si nastavíme další kroky.

Pro zajímavost a inspiraci zde najdete mojí vizi

Přeji vám, ať už od tohoto okamžiku jdete životem jen ve směru té vaší osobní vize

A v případě jakýchkoli dotazů, nebo zájmu o společné nastavení Vaší vize, jsem vám k dispozici

Krásné a úspěšné dny vám přeje

Jitka Božena a její Jiná cesta

http://jitkabozena.cz/

Autorka je průvodkyně a terapeutka k vědomému a spokojenějšímu životu. Poskytuje osobní i písemné konzultace, výklady, rozbory a terapie na tyto a podobná životní témata.

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>