Stabilita a dokonalé propojení čtyř pilířů

Stabilita a dokonalé propojení čtyř pilířů

Nedávno jsem se s jednou mojí klientkou podrobněji bavila o tom, proč ráda využívá celou škálu mých služeb = všechny čtyři pilíře. Stejně bych samozřejmě volila i já, protože je to dokonalé a efektivní spojení a propojení vedoucí ke kýženému výsledku, řešení a posunu. To mě inspirovalo k tomu, abych o tom podrobněji napsala:

Jsem ráda, že jsem celostnost mé práce před časem vložila do čtyř pevných pilířů. Čtyři pilíře jsou ve všem důležité, aby vytvořili stabilitu – stabilní základy, na kterých se dá pak krásně bezpečně stavět dál.

I když můžete jednotlivé pilíře využít i samostatně, a někdo tuto volbu volí, já doporučuji, pro dlouhodobý efekt a posun, stavět na pevných základech všech čtyř pilířů.

A co se mně i zmíněné klientce na tom líbí?

Ta propojenost a efektivita, to jak se tyto pilíře doplňují, spojují a tím vzájemně posilují.

A o jaké čtyři pilíře konkrétně jde a v čem nám mohou být nápomocny?

Kterým začít, když žádný není důležitější než ty další?

Tak začneme abecedně a to hned od A.

Astrologie

K čemu je dobrá astrologie a v čem nám pomůže tento pilíř?

Astrologie bývá dnes mnohdy, bohužel, zprofanovaná, stejně jako pilíř následující, o kterém bude řeč. Je to škoda, protože astrologie je úžasná věda, uznávaná a fungující už po staletí.

Co je na ní tak úžasného a jedinečného?

Dokáže nám detailně popsat potenciál jakéhokoli okamžiku, jak ho můžeme využít – co z něho můžeme „vytěžit“.

Astrologie má v tomto dvě funkce.

  1. Popíše potenciál okamžiku, který už nastal – v našem případě jde hlavně o okamžik našeho narození a z toho vyplývající náš osobní potenciál, který jsme dostali do vínku a neseme si ho a pracujeme s ním celý náš tento život.
  2. Umí popsat kterýkoli okamžik, který nastane v budoucnu a tím tvoří tak zvanou předpověď.

Co se týče druhého bodu, tak v dnešní době rychlosti vývoje jak nás, tak všeho kolem nás včetně energií, jsou možnosti interpretace budoucnosti čím dál širší. A v druhé řadě, lidé, když se jim řekne, že se (jim) stane to a to, tak se jim to touto informací implantuje – naprogramuje do mozku. Do podvědomí a i když si pak říkají ne, „to je blbost“, tak už to v tom podvědomí mají a tak si to vlastně přitáhnou.

Proto já ani u astrologie, ani u karet neříkám „stane se vám to a to“. Ale na druhou stranu pracuji s energiemi, které ten okamžik vystihují – teď je příznivý okamžik pro to a to, nebo naopak nemusí přát tomu a tomu.

Ale zpět k bodu jedna, se kterým pracuji a to velice ráda – s potenciálem horoskopu našeho zrození. Opět ve formě – ne, že „máte to v horoskopu tak a tak, tak s tím se nedá nic dělat“, ale ve formě „vaše silné stránky jsou zde a tak tuto oblast rozvíjejte a netrapte se oblastmi jinými“. A to je určitě pro celý život dobré nejen vědět a znát, ale také s tím v průběhu života neustále pracovat a více objevovat a chápat a spojovat si souvislosti…

A tím plynule přicházíme k druhému pilíři, kterým jsou

Karty

Každý má ve svém životě nějaké otázky. Na odpovědi na otázky je úžasné se zeptat karet. Protože, když se zeptáte jakéhokoli člověka, řekne vám jeho názor, který hlavně vychází z jeho zkušenosti. Ale když se zeptáte karet, je to oproštěno od zkreslení názorem.

To vím, protože kolikrát bych na určitou otázku člověku poradila něco a karty to vidí jinak. Neříkám, že jedno je lepší než druhé. Ale karty se vytahují tak, že se přitáhnou určité energie (jednotlivé karty), které nám mají co k dané otázce sdělit.

U karet v souvislosti s předpovídáním budoucnosti opět, u mne platí stejně to, co už jsem uvedla výše u astrologie. Opět mě i u karet mrzí jejich zprofanovanost. To co většinou slyšíte, pardon, za nesmysly z TV, to tomuto krásnému nástroji kazí pověst. O tom už jsem zde také napsala článek a nověji článek zde

Tarot a další karty používám jako nástroj, který nám ukáže zobrazené info pro nás, zodpoví otázky, jaké nám jdou do čeho energie + případná poselství. Upozorňuji že neříkám, co se komu stane, ale jaké jdou do čeho energie. Rozhodnutí výběru cesty je pak svobodnou volbou každého.

Třetím důležitým pilířem je

Konzultace

Jednak tento pilíř využívají ti, kdo zatím nenašli cestu k předchozím dvěma (protože nikomu nic nenutím a každý si musí ke všemu dozrát sám). Jednak také samotná konzultace slouží k využití – zpracování informací získaných v předchozích pilířích. Ať tak či onak, tento pilíř je tu pro to, abychom se efektivně posouvali a posunuli k našemu cíli. K tomu, kde jsme si na začátku vytyčili, že chceme být, nebo kudy chceme jít. Konzultace efektivně funguje, když je praktikována systematicky pravidelně.

Čtvrtým pilířem je

Odbloky a harmonizace

O co jde a čeho se týká?

Odbloky a harmonizace – terapie těla – zdraví – života – Zdraví a odblokování jako podmínka pro fungování všeho ostatního.

Odbloky strachů, úzkostí, pocitů, bolestí, všeho, co nám ubližuje, čeho se chceme zbavit, co už nepotřebujeme.

Odbloky probíhají přes tělo, bezdotykově, svižnou metodou. Nemusíme si při tom prožívat žádné opakování traumat či nepříjemných situací.

Velmi efektivní metoda s dobrými výsledky.

A co si z toho tedy vybrat?

Já osobně bych určitě chtěla získat maximální efektivitu, dlouhodobý přínos a stabilitu, takže proto důležitost výběru propojení a využití všech čtyř.

A s tím i souvisí důležitost pravidelné systematické práce.

Nejlepších a nejefektivnějších dlouhodobých výsledků a posunů dosahují klienti při pravidelně vedené systematické práci na sobě.

Je to znatelně vidět na těch klientech, kteří si důležitost tohoto uvědomují a pravidelně chodí a hezky plní domácí úkoly:-) a postupují.

Frekvence a počet návštěv je u každého individuální a záleží na jeho nastavení, jak rychle se chce posunout a jak se tomu v praxi věnuje. To už je na individuální domluvě a nastavení.

Pokud mám uvést nějaký příklad, tak hodně dobře se mi osvědčuje technika 21 dní, kdy si vždy zadáme nějaké téma, ve kterém se chce klient posunout a on na něm pracuje těchto 21 dní a pak si řekneme, kam se dostal, a můžeme se posunout k řešení dalšího cíle.

Někdo se potřebuje posunout aktuálně rychle, tak chodí častěji, aby byly vidět výsledky rychleji, někomu stačí posun průběžný. To je na aktuálních potřebách, cílech a možnostech každého. Samozřejmě lepší jedna nebo pár návštěv pro svůj posun, než nic.

A proč mám svou práci nastavenou tak, jak mám a jak to nemám a proč? Najdete v dalším článku zde

Takže nebojte se a přijďte si v praxi vyzkoušet, jak úžasně to funguje.

S jakýmikoli dalšími otázkami ohledně tohoto tématu mě neváhejte kontaktovat.

Jitka Božena

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>