Jak se budou plnit naše přání od roku 2020?

Jak se budou plnit naše přání od roku 2020?

Jak se vyvíjím a jaké plánuji změny od 2020 – Inspirace pro vás a kdo bude chtít, tak i UNIKÁTNÍ NÁSTROJ PRO VÁS

Kde jsme teď, a kde chceme být?

Na konci roku nás to vede k zamyšlení a bilancování, jaký byl ten rok předchozí. Na co jsme pyšní, na co jsme hrdí, že se nám podařilo a co naopak nám nevyšlo.

Z toho, co nám nevyšlo, si, pro příští úspěchy, vezměme poučení proč. Pokud pochopíme proč nám to, co jsme si přáli, nevyšlo, tak to můžeme v tom zbrusu novém roce si nastavit tak, aby se nám to tentokrát podařilo. Aby naše plány, přání a vize vedly k úspěšné realizaci.

Jaké poučení si bereme z toho, co nám nevyšlo?

Já si beru poučení z toho, co se mi nepovedlo realizovat a hned mi k tomu přichází proč – nedisciplína, slabá nebo žádná motivace, nic mě k tomu netlačilo, nepravidelnost, žádný k tomu účinný, efektivní a při tom zábavný nástroj, žádný nápomocný „nakopávač“, proto odkládání, možná i ne dostatečně silná víra v to, že se to opravdu může povést atd. atd.

Kde jsem teď?

Teď na konci roku 2019 se já sama cítím ve velmi silném období transformace.

Jelikož i já na sobě pracuji. Jednak proto, že mě to baví a nedovedu si to představit jinak. Také proto, abych mohla i vám přinášet nové úhly pohledu, posuny, nové možnosti, způsoby a metody.

Absolvovala jsem teď koncem roku dva zásadní semináře. Jeden ohledně našich vnitřních zranění a práce s nimi a ohledně kvantové vlny, její aktivace, pochopení a práce s ní. A nyní se mi s ní krásně pracuje se záměry a tvoří. Druhý hodně o motivaci a osobním time-managementu. Oba, i když byly naprosto odlišně laděny, se mi krásně propojily a doplnily se navzájem.

Zjistila jsem, že tohle jsou teď má aktuální témata, která cítím, že se s nimi šířeji zabývám a aktuálně je teď předávám dál.

Dřív jsem nebyla právě moc disciplinovaná, neměla jsem ke spoustě, i zásadním, věcem motivaci, teď už jsem si ale přišla na to, jak si tyto věci nastavit a jak je to zásadně důležité proto, abychom se mohli posouvat dál a plnit si naše přání a cíle.

Co jsem na základě toho vytvořila?

Jak mě toto téma doslova „vcuclo“, tak jsem k tomu vytvořila unikátní materiál „Jak se budou plnit MOJE přání od roku 2020?“ Pro sebe i pro vás.

Jeden už jsem měla vytvořený z dřívějška, velmi užitečný a nápomocný nástroj – když máme nějaké jedno téma, ve kterém se chceme do určitého cíle posunout.

Tento druhý a nejnovější můj unikátní materiál „Jak se budou plnit MOJE přání od roku 2020?“ je o nástrojích nastavení si našich cílů a nalezení priorit. Aby se nám s větší lehkostí plnily naše přání a sny ve všech životních oblastech a to nejen v roce 2020, ale i nadále. A je trochu i o nezapomínání na naše zdravíčko.

A co jsem si u toho teď ještě uvědomila?

Uvědomila jsem si, že se musíme čas od času podívat na to, čím vším se zabýváme, kam všude tříštíme naši pozornost a udělat si i tzv. „inventuru“, jestli všechny tyto oblasti jsou stále ještě ty naše srdeční. Jestli tam není něco, co tam je jen tak ze setrvačnosti. A k tomu je toto období přelomu roku právě tím nejvhodnějším.

V čem si udělat „inventuru“ před vstupem do nového roku a do úplně nového desetiletí?

To mohou být např. různé obory našeho zájmu, které už ale předčilo něco jiného, ale my doma stále obcházíme přes potřeby, k této už překonané oblasti, např. knihy atd.

(U mě je to např. už nutnost třídit knihy astrologické a podobných mých oborů zájmů. Celé album nabízených knih zde  Knihy těchto oborů, esoteriky a osobního rozvoje jsou mojí velkou vášní, jenže stále přibývají další a další, které „musím mít“ a tak musím právě třídit a třídit a neustále vybírat priority!)

To mohou být ale např. i názory, které jsme dřív měli a na základě nich jsme tomu věnovali určitý čas a prostor a pozornost, ale teď si při té „inventarizaci“ uvědomíme, že s tímhle už se neztotožňujeme.

To mohou být např. ale také naše vztahy

Zkrátka všechno, co si uvědomíme, že už nám nesvědčí, že už pro nás nemá živý růstový přínos, toho je dobré, se teď zbavit. Nebo alespoň zredukovat tomu místo, čas a pozornost, pokud se toho nedokážeme úplně vzdát.

A co můžete mít?

Pro ty z vás, kteří to cítíte podobně jako já, jak jsem tu popsala, a cítíte, že opravdu je teď potřeba se zastavit, sednout si na to a opravdu si sepsat to výše popsané, je vytvořen můj, již zmíněný, zbrusu nový unikátní e-book „Jak se budou plnit MOJE přání od roku 2020?“.

Koho láká, můžete si mi, spolu s vaší motivací, proč ho chcete, o něj napsat na můj e-mail jitka.bozena(zavináč)seznam.cz

V tuto chvíli ho nabízím prvním deseti z vás, kdo máte opravdu vážný zájem a motivaci a cítíte tu potřebu, že vám ho zašlu zdarma za vaši recenzi na něj. Stačí mi pak napsat, pár větami, jaký na vás udělal první i celkový dojem, jak se vám s ním pracuje, co vám tam třeba ještě chybí, prostě váš názor a do týdne mi tento váš názor poslat e-mailem. Samozřejmě mi můžete psát i jakékoli vaše dotazy k tomuto tématu nebo tématům, kterými se zabývám.

Co je tedy aktuálně ta má hlavní vlna?

Tohle téma mého nejnovějšího e-booku, je teď pro mě to, čím se aktuálně nejvíce zabývám a chci zabývat, co aktuálně cítím jako svou vlnu, co aktuálně cítím, že i ostatní teď nejvíce potřebují – sebe-disciplína, motivace, „nakopávání“, zábavnou pravidelnost, příjemný, funkční a hlavně efektivní systém, už žádné odkládání, silná víra, že se to opravdu povede, když k tomu budeme mít ty patřičné efektivní a příjemné nástroje, vedení, nebudeme na to nastavení a motivaci sami, těšení se na práci s tímto nástrojem, proto příjemné vytvoření si potřebného návyku atd. apod.

Věřím, že vám to bude maximálně nápomocno k cestě a dosažení vašich přání, cílů a záměrů, a že díky tomu bude váš rok 2020 krásně úspěšný. A to s lehkostí, příjemností a zábavou.

A ať se vám díky tomu vaše přání, sny, plány, cíle, vize plní „jak na běžícím pásu“!

Jitka BoženaJINÁ CESTA

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>