Hojnost a energie zdrojů peněz

Zamyšlení nad tématem hojnosti a energií zdrojů peněz

Tady a teď, v jednu chvíli, v rozmezí několika minut, ke mně náhle přicházejí dvě věci ohledně peněz a hojnosti. Ozývá se mi zájemkyně, že si přijde pro knížku, kterou jsem se rozhodla prodat ze své knihovny, „Peníze – spiritualita a realita“.

Jdu knihu připravit, a ještě v ní listuji – různé rady, jak mít, získat a udržet peníze – přes čakry, různé postupy, co si jak a kam napsat a jak často to opakovat…, a já si najednou uvědomuji, že jedna věc je peníze mít, získat (vydělat) a udržet, ale druhá věc, pro mě jak zjišťuji, tak ta nejzásadnější, jak a čím je vydělávám!

Co je ta konkrétní činnost, co tou prací já světu přináším a co je to za společnost (firmu), co mě živí a ty peníze přináší?

A jaká je energie, se kterou tu práci dělám?

Může to v mém životě být práce, kterou dělám jen proto, že mi z ní chodí super výplata?

I když mě ta činnost už ale vůbec nebaví, neposouvá, nic nedává, nerozvíjí a nenaplňuje mě?

Odpověď je u mě jednoznačné NE! Dlouho jsem si myslela, že to nějak jít může, ale dnes už vím, že NE. Jak moc je pro mě důležité, jakým způsobem a za co ke mně peníze přicházejí a s jakou energií?

Pro mě je to zásadní! Ono vůbec, všechno je o energiích, což se mi také potvrzuje čím dál víc! Takže mohu jít proti těm svým energiím, které cítím, či být v energiích, které mě nedělají dobře?

Já tedy dnes už vím, že ne! A jakmile jsem to uvolnila, jakmile jsem si tohle přiznala, tak najednou začaly věci, se kterými se má energie ztotožňuje, lépe fungovat!

No a za pár minut na to dostávám zprávu, že mě úžasná Zlatka Hnátová pozvala do skupiny HOJNOST PRO ŽENY. Co mi to má říct?

Přichází mi – ENERGIE PŘIROZENÉ HOJNOSTI FRČÍ!:-) A svým rozhodnutím a uvědoměním si dostávám i tímto znamení, že hojnost přichází, i když se třeba právě vzdávám zásadního zdroje příjmu. Proto nebo právě proto, že ty energie uvolňuji, tak ke mně ta hojnost může hladčeji mířit!:-) A taktéž k nám všem, kdo si tohle uvědomíme a nejdeme proti svým energiím, kvůli vydělávání peněz!

Takže ahoj všechny ve skupině a díky Zlatko za tento počin a přidání.

Přeji všem energii hojnosti ze zdrojů, které jsou v souladu s našimi energiemi!

A jak to může být ještě lepší?….

Jitka Božena

jitkabozena.cz

napsáno 13. 6. 13:33

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Související článek: 

Chtěli byste, aby vám zbývalo více peněz? A jak si je udržet? 

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>