Chtěli byste, aby vám zbývalo více peněz?

Chtěli byste, aby vám zbývalo více peněz?

Není to o tom odpírat si, ale naučit se konkrétní nástroje a především jinak myslet!

 • Chtěli byste mít více peněz a, i když třeba nevyděláváte málo, peníze nějakým záhadným způsobem každý měsíc rychle zmizí záhadno kam?
 • Je pro vás nejhorším obdobím týden před výplatou?
 • Neustále se vám honí myšlenky, kde na to, co teď moc potřebujete, vezmete peníze?
 • Snažíte se dobře hospodařit, ale stále se nemůžete dopočítat?
 • Chtěli byste mít ve svých výdajích pořádek?
 • Chtěli byste mít v tomto směru spokojenější a bezstarostnější život?

Pokud ano, tak jste už zde na správné cestě.

V mé praxi vedu lidi ke spokojenému životu. Proto jsem plánovala a plánuji semináře na různá životní témata, se kterými se setkávám, které řeší mí klienti. Měla jsem v plánu začít tématy hlubokými, osobními, jako jsou vztahy, umění být sama (se) sebou, ženskost, zdraví… Ale v poslední době kolem sebe od lidí čím dál častěji slýchám, že vydělávají sice třeba slušné peníze, ale pak najednou nevystačí do další výplaty.

A proto jsem před všemi těmi plánovanými tématy upřednostnila téma nyní nejžhavější. Protože pokud je mým tématem spokojený život, měli bychom mít urovnané nejprve základní hmotné potřeby, abychom byli více v pohodě a mohli se věnovat těm věcem hlubším – naší duši. I když samozřejmě všechno se vším souvisí a není jedno důležitější než druhé!

Proto tedy vypisuji seminář „Jak si udržet více peněz“

A co to je?

Někdo si může myslet, že budu říkat, jak si vše odpírat, tzv. „utahovat si opasky“. Ale ne, tak to není. Jde o to uspořádat si své výdaje a mít je správně a efektivně pod kontrolou. Ale hlavně!, naučit se přenastavit si svůj pohled na naše potřeby a tím začít fungovat a rozhodovat se jinak. A to se na semináři naučíme.

Protože nejde o to jen umět a vědět jak peníze získat – vydělat, ale jde o to umět si je udržet a mít jich v průběhu života neustále k dispozici co nejvíce! = Umět s nimi efektivně hospodařit!

Co se tedy na semináři dozvíte a co si odnesete?

 • Naučíte se konkrétní nástroje, jak efektivně hospodařit.
 • Jak mít rezervu a jak se k ní dopracovat.
 • Dozvíte se, jak a kde všude můžete snížit své výdaje.

= Jak to udělat, aby vám z vašich příjmů zbývalo podstatně více než doposud a při tom si tolik „neutahovat opasky“.

Odnesete si:

 • Konkrétní nástroje jak zefektivnit své hospodaření s penězi
 • Konkrétní postupy
 • Praktické pracovní listy pro vaše hospodaření a vaše konkrétní vyhodnocení
 • Spoustu podnětů

 

A proč se jak nejefektivněji hospodařit dozvědět právě ode mne?

Protože tohle umění ve svém životě úspěšně praktikuji a neustále zdokonaluji a neznám nikoho, kdo ho praktikuje takto efektivně a zároveň si prakticky neodpírá to, co chce.

Protože i s pohledem na to, co chceme, budeme na semináři pracovat. A na to, co chceme, budeme pohlížet pak jinak.

Přirovnala bych to k tomu, jako když dva chtějí zhubnout. Jeden si řekne, že zhubne, když bude méně jíst, tak začne méně jíst a to je vše. Bude se ale trápit, protože bude mít chutě. Buď to vydrží a bude si neuvěřitelně odpírat nebo to nevydrží a výsledek nebude žádný.

Druhý ale k tomu přistoupí jinak – zamyslí se, proč se zhubnout a pravděpodobně dojde i k tomu, že také proto, aby byl zdravější. A proto najede na systém, kterým změní metabolizmus a důsledkem toho bude, že nejen že tělo bude se díky tomu směřovat ke své zdravé váze, ale zároveň on nebude mít nezřízené chutě a tudíž si nebude muset nic odpírat. A to se potom hubne příjemně a s dobrou náladou. Nevěříte?

Tenhle příklad jsem si vybrala proto, že s ním mám sama zkušenost a opravdu to tak funguje. O tom vám mohu říct zase někdy příště.

V oblasti peněz i v dalších oblastech, je vše o tom, jak si to nastavíme, jaký k tomu zaujmeme postoj a jestli víme jak. Já vím jak, a proto vám tyto konkrétní nástroje na semináři ráda předám.

Těším se na vás

Jitka Božena Langerová

Více informací o semináři a přihlášení zde

A podotýkám, nejsem členem žádné finanční organizace a neprodávám žádné produkty. Z finančních organizací mám několikeré zkušenosti, díky kterým vím, jak ano a jak ne.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>