Tělesné procesy Access Consciousness®

Tělesné procesy Access Consciousness®

Jedná se o velmi příjemné a relaxační procedury.

Každý jednotlivý proces je zaměřen na řešení určitého problému tělesného, emocionálního či životního (např. na imunitní systém, k úlevě očí a zlepšení zraku, na bolest, hněv, vztek, tíhu reality, pocit bezmoci, zlepšení mozkové kapacity, být sám sebou atd.)

Obecně zlepšuje naše propojení s naším tělem a komunikaci s ním – umět mu naslouchat.

Naše tělo je vnímavé a neustále s námi komunikuje, dává nám najevo svoje potřeby a mnohdy ví více než naše hlava. Pokud se naučíme ho vnímat a propojit ho s naší hlavou, můžeme se uzdravit a skrze něj uvolnit bloky, které nám znemožňují žít náš život naplno a s lehkostí a radostí!

Tyto procesy pracují přímo s energií těla. Nemusíte při procesu nic dělat, nic říkat, stačí jen dovolit si to zažít. Veškeré procedury Access Consciousness® jsou krásně relaxační.

Vše probíhá vleže na lehátku, v oblečení. Terapeut přikládá ruce (přes oblečení) na místa pro daný proces. Celková doba trvání je dle potřeby a konkrétního procesu 45-90min.

V současnosti se můžete těšit a objednat na tyto tělesné procesy Access Consciousness®:

 • Access Energetic Facelift ™ - neinvazivní velmi příjemná omlazující procedura REGENERUJÍCÍ CELÉ TĚLO
 • MAGNETICKÁ PŘITAŽLIVOST - odemkne programování v těle, které nás nutí být přitahováni lidmi, kteří vypadají dobře, ale ve skutečnosti nejsou přínosem pro nás, ani naše tělo. To v nás zároveň eliminuje schopnost vidět budoucnost, protože jsme v sobě uzamkli schopnost přijímat - přijímat nejenom ve vztazích, ale i v ostatních oblastech našeho života (např. finance) Už vás nebaví zažívat to znovu? Přijďte si zažít energii tohoto procesu. Pro ty, kteří obdrží tento proces, je více dostupné vnímání jejich budoucnosti a voleb ve všech oblastech života. Jinými slovy, dokážete se lépe rozhodovat, co je pro vás to správné do budoucna.
 • ODBLOKUJ SVÉ TĚLO - Jsou vaše svaly napjaté, stažené ať již od fyzické námahy anebo vlivem stresu, prožitého traumatu? Tento tělesný proces je výborná metoda pro relaxaci a uvolnění i všech uzamknutých emocí, následků hodnocení druhých lidí a mnohem více. Zažijte lehkost, jakou vaše tělo může mít!
 • MTVSS – Posiluje IMUNITNÍ SYSTÉM, odstraňuje naprogramování, pro snadnější fungování těla, vyladění - zmírnění potíží v různých oblastech těla a života
 • BMM – Být konečně SÁM SEBOU! Kde všude nevědomě vytváříme v životě napodobování ostatních (často rodičů) jak chováním, tak i stavbou těla a tělesných neduhů a tam, kde se snažíme přizpůsobovat druhým (často v partnerství). Čistí tato nastavení a umožňuje nám být konečně sami sebou
 • Inicializace, aktivace a exponencializace mozkové kapacity a funkce - rozšiřuje využití většího prostoru našeho mozku - MOZKOVOU KAPACITU
 • Correcting Vision – Korekce vidění – pomáhá ke zlepšení a úlevě unavených OČÍ, VIDĚNÍ, ZRAKU
 • SRoMO – umožňuje tělu PŘEKONAT to, co považuje za normální lidská ONEMOCNĚNÍ (často je nastaveno, že je normální tyto nemoci mít)
 • Positional HEPADS – BOLEST, co s ní? Pomáhá tělu řešit bolest
 • Inovation of Anger Embodied – pomáhá odstranit HNĚV a VZTEK
 • Compensatory Drift – pomáhá odstranit STRNULOST A BEZMOC. Tam, kde se vzdáváme své síly a přežíváme, místo abychom prospívali
 • LEHKOST NAMÍSTO TÍHY TÉTO REALITY - Nechte odejít tíhu názorů jiných lidí, které mají na vás nebo na cokoli, co děláte. Tělesný proces Specific Gravities - díky kterému tělo osvobodíme od názorů a soudů, které o nás mají druzí. Jaká lehkost je možná ve vašem světě?
 • DMMD - De-molekulární manifestace a molekulární de-manifestace - nastartovává změny molekul těla - pomůže Z TĚLA ODEBRAT VŠE, CO TAM JE NAVÍC anebo přidat vše co mu schází. (Pomáhá zbavit např. myomů, nádorů, různých výrůstků, bradavic atd., ale zároveň doplnit vše, co v těle chybí, co tělo potřebuje a není toho dost, např. nízké obsahy krvinek apod.)

Nemusíte si ani nic dopředu vybírat. U používání metod Access Consciousness® to často chodí tak, že člověka to osloví přijít na Access Consciousness® a před procedurou se terapeut naladí na tělo a zjistí, co by pro něj v tu chvíli bylo největším přínosem, zda některý z Tělesných procesů Access Consciousness® nebo Access Bars® (prostřednictvím aktivačních bodů na hlavě spouští uvolňování v životě často zablokovaných věcí, aktivuje dlouho stagnující dění)

Na všechny procedury Access Consciousness® potřebujeme podobnou dobu trvání (45-90min, jak je to právě potřeba). Všechny jsou prováděny dotykem na hlavě nebo na bodech na těle vleže na lehátku v oblečení.

Spojte příjemné s užitečným! Příjemnou relaxaci s užitečnými posuny a procesy aktivující zlepšení problémů či situací!

Krásné prožití a užití!

Jitka Božena

Zájem a dotazy zde