Metoda Access Bars®

Rádi byste si vytvořili život dle svých představ?

Každý máme nekonečné životní možnosti.

Jen jde o to je aktivovat tím správným „tlačítkem“.

Chtěli byste je také aktivovat?

Metoda Access Bars®

Logo obrázek Accessconsciousnesslogo

Ošetření metodou Access Bars® je relaxační, pro tělo i duši, regenerační proces, odstraňující bloky.

Metodou Access Bars® příjemným způsobem proces aktivuji přes body na hlavě – přes lehké spouštění dotekem se kvantově uvolňují hluboké bloky, strachy, programy, analýzy, posuzování, hodnocení atd. Aktivují se pozitivní změny, které vědomě chceme – např. hojnost, zdraví, láska, radost, svoboda, hubnutí atd. Možné je úplně všechno! Bez limitů, bez kontrol, bez strachů…

A pak si konečně budete moci říct: "Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a oslavou.“

Metoda Access Bars®  je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života. Během ošetření se pracuje speciální technikou doteků bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrola, kreativita, smutek, radost, sexualita, stárnutí atd.). Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky.

Ošetření samotné je velmi příjemné, uvolňující, nejvíce se podobá masáži hlavy, s tím rozdílem, že neaplikuje tradiční masážní pohyby, účinek dosáhne několik minut trvajícím dotykem bodů - "barů". Odbourávání se spustí okamžitě, je citelné již během ošetření, a na konec ošetření se každý, kdo ho vyzkouší, dokonale uvolní, pocítí psychickou - mentální úlevu.

Po ošetření je patrné, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, má příznivý vliv na zdravotní problémy, poruchy spánku, ale např. i na tělesnou hmotnost, problémy v partnerském vztahu, finanční problémy atd. Vícenásobným opakováním ošetření lze odbourat stále více a více bloků.

Při aplikaci Access Bars® se spouští:

 • Ozdravné procesy na psychické i fyzické úrovni
 • Obnovení schopnosti realizovat plánované změny v našem životě
 • Zlepšení spánku, vnitřní klid, přítomný okamžik, odbourání strachů a fobií
 • Odblokování hojnosti a peněz, zlepšení vztahů, radost ze života
 • Postoj k sexu, úprava hmotnosti, duševní a fyzické omlazení
 • Čištění témat minulosti a kvantové uzdravování dalších lidi ve vašem “poli”
 • Hluboká relaxace a obnovení životní energie

Znáte to, když se váš počítač začne zpomalovat a zamrzat a vy musíte použít nějaký čistící program na odstranění nepotřebných souborů, které tam vznikají, aniž by k něčemu byly? Jsou jen k tomu, že počítač zbytečně zahlcují a tím zpomalují až k postupnému častějšímu zamrzání. Berou mu vlastně prostor a energii pro jeho normální fungování k účelu, k jakému má fungovat.

To samé se dá říct o tom, co se děje v nás - o spoustě myšlenek, pocitů, strachů, programů, břemen, vin, potlačování, srovnávání, bojů, smutků, kompromisů, stresů, sebeovládání, lpění atd atd, které zatěžují náš vlastní systém, a zabraňují jeho zdravému fungování, našemu sebevědomí, úspěchům, hojnosti, odvaze, přijímání, tvořivosti, hranosti, radosti, uzdravování, našim nekonečným možnostem…

Metoda Access Bars® vymazává ty nepotřebné a zatěžující položky, takže se tento zbytečný a tíživý obsah už automaticky nevrací.

Access Bars® je také o tom, že učíme tělo přijímat. Skutečné přijímání je, když dovolíme tělu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Je to naše ochota otevřít ty oblasti, které nutily tělo s námi jen souhlasit. Skutečné přijímání dovoluje našemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti. Je to ochota a schopnost těla vybrat si vlastní postoj.

Access Bars® může být použit pro usnadnění posunu v jakékoliv oblasti našeho života. Pokud jsme ochotni žít více z vědomí, jsme ochotni otevřít cestu k léčení. Věda říká, že buňky jsou více eliptické, když jsou pod vlivem myšlenek, pocitů a emocí a to je první krok k nemoci. Access Bars® odstraňuje tento vliv na buňky, čímž jim dovolujeme vrátit se zpět do kulovitého tvaru, což je pro tělo snadnější. 

Při Access Bars® jde tedy v praxi o práci s body na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z minulosti, které jsou elektricky uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při dotyku a je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.

Několik lékařů, kteří jsou odborníky v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenalo v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od Beta k mnohem uvolněnějším Theta vlnám.

Mozkové vlny se během terapie Access Bars® zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali v minulosti. Začneme vlastně být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Access Bars® doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Některé z účinků:

 • Zmírnění napětí v mysli a těle
 • Vytváří trvalý pocit míru, klidu a pohody
 • Cítíte se ve stejný okamžik relaxovaně i povzbuzeně
 • Uklidnění rušivého hlasu v hlavě, který se aktivuje hlavně v době stresu a tlaku na výkon
 • Uvolnění bloků vytvořených hněvem, frustrací a vyčerpáním
 • Zlepšení mezilidských vztahů vytvořením prostoru pro vlastní participaci a příspěvky od druhých
 • Zlepšení spánku

Není známa žádná kontraindikace – Metoda Access Bars® je vhodná pro každého.

Účinek má už každá jedna terapie. Účinek se prohlubuje a lépe zafixuje každou další terapií.

Terapie trvá cca 60 min (45 – 90 min, jak je to právě potřeba).

Další dotazy mohu zodpovědět zde

 

Pro vaši krásu, omlazení a regeneraci vašeho těla je tu úžasná nadstavba metody Access Bars® - Access Energetic Facelift ™ - Dopřejte si přijímat regenerující péči a to nejen pro krásu, ale pro ozdravění celého vašeho těla. Vrásky nejsou známky stárnutí, ale neproudící energie! O Access energetickém faceliftu se více dozvíte zde

Další Tělesné procesy Access Consciousness® a více o nich naleznete zde

Jitka Božena