Aplikace tělesných svící s energií

Úlevná aplikace tělových svící s energií

Svíčkování tělovými svícemi s energetickou terapií

Pomáhá odstranit bolesti, duševní i fyzické napětí, detoxikace - odvádí z těla škodliviny, rozpouští energetické blokády, zvyšuje množství proudící energie.

Původ metody:

Tato metoda navazuje na staré tradiční metody harmonizace fyzického těla i psychiky. Vychází z předpokladu, že bolest je způsobena váznutím toku životní energie – v její cestě se nachází blokáda.

Jak to funguje:

Tělové svíce vytváří cestu k odstraňování nahromaděných škodlivin z těla, které se uvolňují komínovým efektem (způsobeným podtlakem) ven přes kůži. Svíčka přispívá k celkové regeneraci těla. Zároveň rozpouští energetické blokády, zvyšuje se množství proudící energie a tím se spouští samoléčebný proces organismu.

Účinky ošetření tělovou svící tělesné i psychické:

Ošetřování tělovou svící svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí, strachy, pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému. Účinek je závislý na energetické úrovni jedince a zanesení organismu škodlivinami.

Druhy a možnosti svící a energie jednotlivých aplikací:

Terapeut vždy volí individuálně nejvhodnější druh svíce pro konkrétního člověka a daný problém. Energie každé svíce je jiná. I každou jednotlivou aplikaci člověk může vnímat energeticky rozdílně a pokaždé nově. Tak, jak je právě pro tělo a řešení daného problému na energetické úrovni potřeba. Každopádně vždy je aplikace příjemně uvolňující a relaxační proces.

Indikace k použití tělových svící:

Různé bolesti, např. kloubů, páteře, hlavy, migrény, zánět dutin, trávící obtíže, menstruační bolesti, neplodnost, impotence, únava, duševní vyčerpání, deprese, atd.

Aplikace:

Svíce se aplikuje na určité místo či místa na těle, hořením odvádí s těla škodliviny a odblokovává tělesné i duševní bloky.

Co říkají lidé po aplikaci?

Není známa žádná kontraindikace

Účinek má už každá jedna terapie. Účinek se prohlubuje každou další terapií.

Další dotazy mohu zodpovědět zde

Jitka Božena