Reference klientů

Jsem moc ráda, že jsem mohla já a mé milované kartičky pomoci jedné milé mladé ženě při jejich závěrečných státnicích na VŠ. Systematicky ji povzbuzovat a motivovat. Ptala se pak i, mmj., jaký termín bude pro zkoušku nejvhodnější, zvolila a vyšlo to a už má zásadní kroky úspěšně za sebou. Gratuluji!

Jitka Božena

„Metoda Access Bars mne příjemně překvapila, je to přesně jak mi bylo popsáno co se bude dít. A v tom je to zajímavé, protože my sami kolikrát lpíme na tom co je potřeba měnit. Tady se věci dějí na nižší nevědomé úrovni. Je to jako čerstvý proud do stojatých vod, nový směr a především i odvedení toho co není potřeba. Doporučuji každému kdo chce celostně zlepšit svoje fungování ať už primárně, nebo jako doplněk terapie. “

Marek C.

U Jitky Boženy jsem byla na 3 po sobě jdoucích sezení Access Bars a byl to úžasný zážitek, který se měsíc po měsíci postupně stupňoval. První a druhé sezení bylo energeticky hodně silné, doslova mě rozvibrovalo a cítila jsem okamžitý efekt na sobě i ve svém okolí. JB se zaměřovala na můj konkrétní cíl, který se točil kolem slov odvaha, kuráž, sebevědomí... v různých mých vztazích. Bezprostředně po sezení jsem byla schopná energii využít. Třetí sezení se výrazně lišilo, bylo klidnější a cítila jsem pocit doladění a celkového uzavření ve smyslu - Tak teď už mi nic nebrání, mám kuráž. Na Access Bars je úžasné, že můžete vidět výsledky okamžitě a že působí i na lidi ve vašem okolí. Vřele doporučuji všem, rozhodně to za to stojí!

Pavla

Ráda bych poděkovala Jitce Boženě za její skvělou konzultaci a připojuji svoji vlastní zkušenost po několika setkáních. Jitka Božena je velmi energická, pozitivní a příjemná žena, od které vždy odcházím plná energie a nových pohledů na život. V rámci naší konzultace mi Jitka Božena připravila astrologický výstup mého životního potenciálu dle data a hodiny narození, moje aktuální otázky zodpovídala s pomocí karet nebo koučovacích otázek. Líbí se mi, že Jitka Božena kombinuje ezoterický přístup s moderním "koučingem", což se hezky doplňuje. Je na vás, jaká metoda je vám bližší a co si zvolíte, každopádně budete odcházet spokojení a dostanete otázky na to, co právě řešíte.

Petra S.

Jitka Božena umí skvěle kombinovat astrologii, tarotové (a jiné) karty a svoje veškeré komplexní vědomosti v této oblasti. Její přístup je velmi lidský. Během konzultace se na mě uměla naladit a snažila se poznat mojí situaci pomocí otevřených otázek. Astrologie a karty nejsou v jejím podání jen nějaké ‘věštění’. Je to o poznání vlastní půdy pod nohama, uvědomění si konstelací a možností, které před sebou máme... Konečná volba je na vás. Když ale znám tu půdu pod nohama, dělá se mi taková volba daleko lépe. To, jakým způsobem jsme se bavily o energiích na současný rok, se opravdu naplnilo. Pochopila jsem, proč jsem nastavená např. zejména na vztahy s lidma (Luna v 7. domě). Jitka Božena mi pomohla správně číst můj horoskop a s výsledky, teď dokážu sama pracovat a podle toho volit další akce. Pokud hledáte širší přístup, astroložku, která není jen astroložkou, a kartářku, která není jen kartářkou, Jitka Božena je ta správná volba.

Petra Ch.

Po terapii tělovou svící přišla úleva Jednoznačně s použitím svíčky přichází úleva. Je to zvláštní pocit, ale svíčka jakoby vytahovala bolest, ale i starosti, pálila je a odváděla od těla.

M.C.

Od zimy jsem trpěla nesnesitelnou bolestí kolena. Všechny mé pokusy i doporučení odborníků - jak se zbavit se této obtíže - byly marné. Bolest se vždy znovu vrátila. Až kamarádka mně poradila, abych si zašla na aplikaci tělových svící, nejdřív jsem tomu nevěřila, ale bolest mě přiměla k tomu abych svíci zkusila. Nelituju toho a mohu vřele doporučit. Konečně se mně ulevilo a problému jsem se úplně zbavila.

Iva Š.

Tuto zprávu jsem dostala v ústní podobě, ale natolik mě potěšila, že se tu o ní musím podělit. Byla u mě klientka, která ke mně před tím poslala svojí kamarádku. Když jsem se jí ptala, jak se daří kamarádce, tak mi řekla, že prý krásně. Že jí ta kamarádka říkala, že před tím, než přišla ke mně, tak navštívila hodně terapeutů a psychologů, ale nikdo jí tak nepomohl. Že po návštěvě u mě může zase po dlouhé době dýchat! Tak to mě moc potěšilo. To je pro mě ten smysl. (Při tom u zmiňované paní jsme provedly při jedné terapii pár odbloků, které nejsou nepříjemné ani zdlouhavé a hned to mělo takovéto krásné výsledky.) Děkuji za to!

Jitka Božena

Som clovek, ktory uz po pisomnej forme komunikacie dokaze odhadnut cloveka. Pri nasom dopisovani si som usudila, ze ste clovek na spravnom mieste. Bola som moc a pozitivne prekvapena z vysledku a hlavne harmonizacie, pretoze som ju absolvovala po prvy krat. Po prvom sedeni si myslim, ze je potreba stale na sebe pracovat a harmonizaciu povazujem za posun vpred a preto ju absolvujem opakovane. Uvedomila som si urcite veci, ale najtazsia praca je praca na sebe. Dufam, ze budem schopna nejake veci zmenit a tiez, ze nebudem na seba tak prisna ako to vnima i okolie. Uz som vas doporucila dalej. Dakujem

Milada, 4. 11. 2016

Dobrý den Jitko, setkání s Vámi bylo úžasné. Vůbec jsem netušila, co mám čekat. Ráda dělám a zkouším nové věci. Už to, že jsem se musela zamyslet, na co se Vás (a karet) chci zeptat, mi pomohlo srovnat si v sobě některé věci. Ano, to je asi to hlavní, v co jsem doufala. Srovnat si priority. Uvědomit si, co je pro mne teď důležité. Na co se mám a chci zaměřit. Neztrácet čas zbytečnostmi. Super, včerejší setkání mi pomohlo víc věřit v budoucnost. Věřit sama sobě, že to dokážu. Až budu mít slabší chvilku, vzpomenu si, co říkaly karty, a nebudu se hroutit. Je to o naději. Samozřejmě vím, že konat musím sama. Nic samo nepřijde, ale když do toho půjdu naplno a nevzdám se u první překážky - mohu mít vše co chci. Určitě se ještě setkáme, bude zajímavé srovnání třeba za pár měsíců. Jak se věci posunuly, co se vyplní. Mějte se moc krásně

Lenka 9. 1. 2016

Milá Boženko, od té doby, co k Vám chodím na pravidelné konzultace, můžu říct, že se víc sebou zaobírám, vědomě se posouvám. A ve vypracovaném horoskopu se takříkajíc vidím či cítím. No umíte se zkrátka napojit. Děkuji Vám

Blanka 18. 5. 2015

Před první konzultací jsem byl napnutý jako struna. Při prvním výkladu karet i horoskopu jsem byl nervózní z neznáma. U dalších jsem už s klidem a 100% jistotou přijal výklad a těšil se. Čas pak vše ukázal a potvrdil řadu výkladů, které tam figurovaly. Dle výkladů vyšly události, jak bylo uvedeno. Dokonce i v daném pořadí. Po konzultaci jsem se pak cítil naplněně, dle očekávání, uvolněně, nádherně s pocitem existence. A při harmonizaci, to jsem si zažil dokonalý stav, kdy se člověk otevře a uvolní. Vřele doporučuji! Jitku Boženu doporučuji, jelikož je jedna z nejlepších, s kterými jsem měl možnost se setkat. Je cítit, že to dělá srdcem, ví, co dělá a dělá to moc dobře. Na takové hodnocení není ani žebříček hodnot, jaké si zaslouží. Vřele doporučuji!

Robert, 20. 2. 2015