Chtěli byste vyřešit své potíže a problémy, ale nechce se vám nic řešit, o ničem mluvit? Ano, jde to!

Vyřešení problémů a potíží pro vás

Více lehkosti, radosti, hojnosti…

Chtěli byste pořešit své potíže a problémy, ale nechce se Vám nic řešit, o ničem mluvit?

To nemusíte, a přesto můžete věci rozhýbat, posunout a pořešit.  S lehkostí a úlevou. Už jste zažili příjemné ošetření metodou Access Bars®?

Nemusíte, nic říkat, nic řešit. Jen si pohodlně lehnete a budete relaxovat.

Terapeut prostřednictvím doteku speciálních bodů na hlavě kvantově aktivuje ve vašem životě řešení vašich problémů a potíží. To podpoří příliv radosti a hojnosti do vašeho života. A pořešení všeho, co je potřeba nyní vyřešit. Ošetření působí pak také i na lidi ve vašem okolí.

Jak ošetření metodou Access Bars® probíhá?

Při terapii Access Bars® přikládá terapeut ruce na body na hlavě (rukou a nohou). Vše probíhá vleže na lehátku, v oblečení.

Co říká zkušenost klienta po dvou ošetřeních?:

„Metoda Access Bars mne příjemně překvapila, je to přesně jak mi bylo popsáno co se bude dít. A v tom je to zajímavé, protože my sami kolikrát lpíme na tom co je potřeba měnit. Tady se věci dějí na nižší nevědomé úrovni. Je to jako čerstvý proud do stojatých vod, nový směr a především i odvedení toho co není potřeba. Doporučuji každému kdo chce celostně zlepšit svoje fungování ať už primárně, nebo jako doplněk terapie. “

Marek C.

Více o metodě Access Bars® si můžete přečíst zde

Spojte příjemné s užitečným! Příjemnou relaxaci s užitečnými posuny a procesy aktivující zlepšení problémů či situací

Objednejte se nyní zde

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>