Další příjemný večer s kartami pro nás ženy, tentokrát síla novoluní

Čtvrtek 19. 10. 2017 další příjemný večer s kartami pro nás ženy, tentokrát síla novoluní

Milé ženy,

Lákají vás karty? A dovolíte si dát příjemný večer sama sobě?

Přijďte se uvolnit, příjemně se naladit a načerpat síly při sdíleném večeru s kartami.

Díky kartám a sdílení lépe porozumíme tomu, co právě prožíváme i naší životní cestě a získáme potřebné odpovědi.

Není se čeho bát! Nejde o předpovědi, ale o lepší pochopení proč a co nám to, co si právě řešíme, má říci.

Nikdo samozřejmě nemusí sdílet nic, co nebude chtít. Jen to, co nám bude příjemné. I bez nahlas položené otázky se od karet můžete dozvědět odpověď.

A společně podpoříme vaše záměry.

Budeme pracovat s různými sadami karet, dle aktuálních energií.

Můžete si přinést i karty vlastní a můžeme si o nich říci více – to se stalo na minulých večerech oblibouJ

Večer je určen nám ženám.

Vstupné dobrovolné (doporučené 200 – podle spokojenosti a možností každého)

Večerem vás bude provázet a na setkání se těší

Jitka Božena

jitkabozena.cz

Kdy? Čtvrtek 19. 10. 2017 od 18:00

Kde? Na úžasném místě se spoustou dobrot v Café Martin Karlín (mezi Florenc a Křižíkova), Sokolovská 75/29, Praha 8

PŘIHLÁŠENÍ SE PŘES E-MAIL: jitka.bozena(zavináč)seznam.cz

Událost na FB můžete sdílet zde

Tyto večery si získaly oblibu. O to silnější je tentokrát večer přímo při NOVOLUNÍ. Řekneme si, co to pro nás znamená a jaké nám tento okamžik přináší možnosti ohledně naší budoucnosti a našich plánů. Jakou sílu tento okamžik má. A ještě, když je toto novoluní ve znamení Vah.

Dále nám společnost budou dělat různé sady karet. Stalo se oblíbeným zvykem, že si účastnice přináší své zajímavé karty a řekneme si něco i o nich.

Nejde o nějaké věštění či čarování, jde o příjemné spojení zábavy, poznání (se), uvolnění a osobního posunu. Můžete se karet ptát na své otázky nahlas nebo jen v myšlenkách. Karty napoví informace, které nám mohou pomoci v rozhodování a předají nám své poselství.

A proč nevypisuji konkrétní téma večera? Protože to vždy přijde samo jako společné téma zúčastněných a to je to krásné.

A můžete se zeptat na otázky ohledně práce s kartami, energiemi, prostě na vše, ohledně toho, čím se zabývám nebo co vás zajímá

Přijďte společně prožít příjemný večer.

Určeno pro malou skupinku 3 až 7 účastnic.

Místa si rezervujte pouze přes e-mail  jitka.bozena(zavináč)seznam.cz  („zúčastním se“ na FB ze zkušenosti NENÍ rozhodující)

P.S. Připraven také malý hodnotný dáreček pro účastnice

 

Přemýšlela jsem nad významem NOVOLUNÍ. Bez ohledu na to, co se o této fázi luny říká. Jen jsem se nacítila, jak ho vnímám já.

Přichází mi: Období novoluní je čas, kdy luna = měsíc není na obloze pro nás viditelný. Je pro nás schovaný. Na rozdíl od jeho opaku úplňku, kdy luna září na celé nebe a často nám svítí i v noci do postelí. Je to veliký viditelný rozdíl. Proto je to i veliký rozdíl, jak to vnímáme a jak to na nás také působí. Při novoluní, když luna nesvítí, je, jako kdyby bylo zhasnuto. Nic není osvětleno. Cítím, že v tomto okamžiku tmy, kdy nevidíme okolí kolem sebe (je nám v tu chvíli v noci skryto), co nám zbývá? Když nevidíme nic kolem sebe, nezbývá nám nic než zaměřit pozornost dovnitř. Do svého nitra. Cítím to tedy jako čas pro své nitro. Vlastně i pro svou duši. Zastavit se v té tmě, kdy nejsme rozptylováni ničím z okolí a podívat se do sebe dovnitř. Zeptat se sebe, své duše, jak se cítí, jak jsme spokojeni s tím, kde v čem se v životě právě nacházíme a jestli pro sebe – pro naši duši můžeme teď něco udělat.

Období novoluní, kdy se rodí nová luna, která začne během následujících dnů postupně viditelně růst, je období nových začátků. Takže pokud se spojíme se sebou – se svou duší a zjistíme, co pro sebe – pro ni můžeme udělat, je to nejlepší okamžik to začít realizovat. Nejprve z toho vznikne pocit – pak z něj myšlenka – a ta se začne různou rychlostí zhmotňovat. Na tento proces, na téma, které nám přijde, které si chceme pořešit, máme následujících 14 dní od novoluní, které vyvrcholí úplňkem. Při úplňku by mělo být dotvořeno – realizováno.

A co všechno nám přináší = co všechno podporuje za témata právě toto období (přechod z Vah do Štíra s vrcholem úplňku v Býku), o tom si více můžeme popovídat právě na našem setkání.

Večer s kartami

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>