Už máte PO DOVOLENÉ?

Už máte PO DOVOLENÉ? Já vím, že ne, že teprve máte před dovolenou!:-) Tedy pokud si to dovolíte.

Jak to?

Dnes se mě jedna paní zeptala, „Tak co, už máte po dovolené?“

A já jsem si tou otázkou spoustu uvědomila.

To je hrozná představa, že většina lidí žije celý rok = 52 týdnů tak, že chodí 5 dní v týdnu na 8 a více hodin do práce, mezi tím mají vždy jen 2 dny volna = doby, kdy si mohou dělat, co chtějí. A takhle to jde celý rok! Roky! A často i celý život! A jediné, na co se vždy celý ten rok těší, jsou z těchto 52 týdnů 4 týdny, kdy si mohou VZÍT DOVOLENOU!

Už jste se někdy zamysleli nad slovem DOVOLENÁ? Co to znamená a jak takové slovo asi vzniklo?

Mně teď k tomu přichází:

Dovolená znamená DOVOLIT SI!

A co si všechno v životě můžeme dovolit? Co si všechno v životě dovolíme? Dovolíte si jen pouhé 4 z 52 týdnů si dělat, co chcete? A nemyslíte, že to vypadá dost děsivě? Pouhé 4 z 52!? To je 1:13! 1 týden si dovolíte dělat, co chcete a 13 dalších týdnů někam chodíte otročit?

Třeba, snad tenhle životní model není právě váš případ. Snad, doufám. Protože pro spoustu lidí totiž, bohužel, takto jejich život vypadá. A to ještě právě většina lidí říká, že je ta práce, do které chodí trávit většinu času svého života, na úkor toho, dělat to, co je baví, na úkor toho být se svými nejbližšími, na úkor toho být kde jsou nejraději! Že je ta práce vlastně nebaví.

Jenže žijí, už jsou tak vychování, v přesvědčení, že to je přeci normální. Že to ani jinak být nemůže.

Opravdu? Nemůže to být jinak??

A co kdybyste si DOVOLILI „DOVOLENOU“ CELÝ ROK?

Nemyslím to teď ve smyslu nedělat vůbec nic. Já neznám asi nikoho, kdo by chtěl opravdu nedělat vůbec, ale vůbec nic. Ono vlastně to ani nejde. A pokud namítnete, že vás baví jen zábava? A proč ne! Kdo vymyslel, že se bude oddělovat práce od zábavy?

Už je vám jasné, co tady tím vším chci říct?

Všichni si můžeme dovolit dělat to, co nás baví! Všichni si můžeme dovolit nechodit do práce, která nás ničí za živa! Všichni si můžeme dovolit všechno! Jen si to dovolit, si to dovolit!

A jak na to?

Oprostit se od všech těch strachů, co by mohlo být kdyby, nenechávat se společností zatahovat do těchto jejích her, že náš život má vypadat nějak a když to tak nebude, tak to bude špatné! Nemyslet si, že určité věci musíte! Nemusíte! Nemusíte vůbec, ale vůbec nic. Je mi jasné, jaká „ale“ vás teď k tomu napadají. Jako například, „Ale tohle musím, tohle je má povinnost.“ Nebo „Ale co by s námi bylo, kdybych si to dovolil?“

Co je v životě nejdůležitější?………….

Na čem lpíme a o čem si myslíme, že by to jinak nešlo?……….

Já mám dvě možnosti, jak vám v tom pomoci. A to buď formou konzultační, nebo formou, aniž byste museli něco řešit, formou úžasné metody Access Bars®. Co to podrobně je, si můžete počíst zde.

Pro mě je důležité, jak mi to funguje, jaké to má výsledky, jaké to všem, kteří si to dovolí, přináší nekonečné možnosti a k tomu ještě, jak je tuto terapii příjemné přijímat! Už jedno ležení má obrovské posuny. Otevírá nám to všechny naše nekonečné možnosti! A bez toho já už si dnes nedovedu představit, že bych byla. Že bych to nezažila, nezískala, neabsolvovala. Proto, co pomáhá a posouvá v životě mě, poskytuji i ostatním.

Moc ráda tuhle metodu aplikuji. Stejně tak ráda praktikuji konzultace. Ale u metody Access Bars® nemusíte nic rozebírat. U toho jen v klidu ležíte a relaxujete, příjemně si to užíváte a možná i usnete:-) Lidé se po tom probouzejí odpočatí, znovuzrození, nabití, plni sil či krásně zrelaxováni. A hlavně činí je to vědomými, aby mohli konečně žít svůj život VĚDOMĚ! To je ŽÍT ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV! A jde to! Všechno je možné! Opravdu. A to ještě k tomu s lehkostí, radostí a oslavou!:-) Jen si to dovolit.

Já od té doby, co jsem zažila na sobě svou první terapii touto metodou, tak se tak cítím, a tak žiju a užívám si tak s lehkostí, radostí a oslavou, každý den, každou chvíli, každý okamžik, každé tady a teď! A krásně vědomě! Pojďte si to dopřát i vy.

Lidé, zvlášť ženy, si pravidelně dopřávají péči o své vlasy, péči o své nehty, péči o svůj obličej, svým zádům masáž. Ale co dopřáváte sobě? Své duši, svému potenciálu svému životu?

Kam právě teď, komu či kterým směrem dáváte svou energii? Co všechno ve svém životě potřebujete už konečně vyřešit?

Je to teď opravdu podle vašich představ?

Takže DOVOLTE SI! Dovolte si dávat sobě, žít podle svých představ A TO NEJEN O DOVOLENÉ!

DOVOLTE SI MÍT DOVOLENOU STÁLE! = dovolit si vše, co chci, co cítím, co mě táhne, na co mám chuť… A ničeho se nebát!

Včera mi jedna žena, mou zprávu, co jsem jí odpovídala, nazvala luxusní energoskou:-) Tak tohle, co jsem tady dnes napsala, je takovou úžasnou energoskou pro vás – PŘÍLEŽITOST UVĚDOMIT SI – PŘÍLEŽITOST DOVOLIT SI – PŘÍLEŽITOST POSUNOUT SE!  A TO PŘÍJEMNĚ:-)

Dovolte si přijímat, dovolte si užívat, dovolte si dopřát!:-)

S radostí, lehkostí a oslavou:-) Jitka Božena

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>