Propagace? Na internetu? Na čem zásadním opravdu záleží?

V poslední době kolem mne chodí spoustu informací o internetovém podnikání a propagaci. Jak udělat přitažlivý web? Jak psát přitažlivý blog? Jak co nejčastěji psát a posílat články? Jak používat přitažlivé obrázky? Co na webu mít a co ne? Čím a jak získat co nejvíce zákazníků?…

Tak jsem se těmito radami zkusila v loňském roce řídit. Hodně jsem se věnovala neustálému zdokonalování textů na web, lámala si hlavu, jak lidem co nejsrozumitelněji sdělit, co dělám a jak pomáhám… A pak jsem se na chvíli odmlčela… Proč? Protože jsem to tak cítila. Dlouho jsem nezveřejnila žádný článek. Nápadů jsem měla spoustu, ale něco mi říkalo, teď ne! Proč?

Nějak jsem cítila, že ještě něco potřebovalo dozrát! Nejde přece o kvantitu, ale hlavně o kvalitu!

A také, některé stránky jsou opravdu krásné, barevné, obrázkové, na první pohled přitažlivé. Ale už jsem i poznala nebo i slyšela od lidí, že kvalita služby pak byla, bohužel, někde jinde, než krásná prezentace a propagace. To je pak tedy opravdu škoda. Takže čemu věřit?

Stále mi chodí tolik infomailů s novými a novými články. Kdo se ale v té přehršli má vyznat? Jak oddělit „zrno od plev“?

„Bombardování“ všemožnými články a informacemi, jak by se co a jak mělo dělat pro větší úspěšnost propagace na internetu, kolem mě nepřestalo. A mně něco zásadního došlo!

Nejde o web, barvy, texty, obrázky! Ale jde hlavně a za prvé o jedno jediné! O osobní energetické nastavení a vyzařování – o vibrace, které vysíláme.

Takže to je teď to, co dělám. Nepíšu tolik, tolik nezdokonaluji své weby, nehledám obrázky, neřeším barvičky. Zaměřuji se sama na sebe a na to, abych vyzařovala přesně to, co lidem chci sdělit. A to se nedá oklamat. To musí být opravdu to ze své esence, to opravdové, to od srdce!

Jakmile se člověk sebeméně odchýlí ze své přirozenosti, od toho, jak to doopravdy myslí, tak se to odrazí v jeho vibracích a lidé to poznají. Proto se nyní zaměřuji hlavně na opravdovost.

A k tomu také vedu své klienty.

V každé myšlence, v každém mém výstupu (např. když něco napíšu) musí být hlavně má opravdová přirozenost, autenticita a originalita. Protože pokud jsem to zkoušela dělat podle nějaké učené formičky „mělo by se to dělat takto, aby to fungovalo“, tak to nefungovalo. Nefungovalo tak, jak bych chtěla.

Takže přátelé, mysleme neustále na to, ať vše děláme a myslíme čistě od srdce a té naší jedinečné přirozenosti! Produkujme toho třeba raději méně, ale o to kvalitněji a autentičtěji! Nesnažme se křečovitě o kvantitativní výsledky, ale o kvalitní výstupy s naší osobitou čistou esencí a v podobě, která nám hlavně rezonuje a ne za každou cenu v té, která je právě údajně „in“.

A co se týče výběru? Co a jak si v tom množství vybrat? Trénujme naši intuici! Zkusme si odmyslet obrázky, designy, barvičky a naciťmě se na to které sdělení, které právě čteme. Zaměřme se na vibrace, které nám z toho přicházejí. Vím, je to těžké, protože to, co oči vidí, nám hodně zkresluje náš dojem. Ale zkusme se dívat srdcem! Naučme se to.

A jak s touto energií pracuji v praxi, často i nevědomě, já? Já osobně nechci kvantitativní a jakoukoli klientelu! Ale přitahuji si kvalitní vědomé lidi, kteří vědí, že je má energie a to co dělám a jak to dělám, přitahuje proto, protože jim to něco dá, že je to zase posune. Mí klienti na sobě pracují, baví je to a chtějí se v životě neustále posouvat, nalézat a poznávat. A takovou klientelu mám a děkuji, děkuji, děkuji za ní!:-)

Děkuji, že si přitahuji takové vědomé lidi, se kterými navzájem krásně rezonujeme, a proto je mohu správně pochopit, dobře se na ně nacítit a nejefektivněji jim pomoci je aktuálně nasměrovat.

To samé přeji i vám všem, kteří to, co děláte, myslíte a děláte od srdce!

Jitka Božena

 

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>