Jaké jsou možnosti úplného uzdravení toho, co nás trápí?

Jaké jsou možnosti uzdravení?

Nemoc = ne-moc = nemáme nad něčím moc, něco v tu chvíli „nemůžeme“.

Uzdravit (se) = u-zdravit = o-zdravit – zdraví je stav, kdy se cítíme po všech stránkách a na všech úrovních zdraví = bez-problémů, bez něčeho, co by nás nějak trápilo či omezovalo a to v jakékoli životní oblasti.

A nejde jen o zdraví, jako takové, ale o vyřešení veškerých problémů, co nás trápí a tíží = uzdravení všeho. Uzdravení našich životů.

Jak na to, abychom tedy byli a cítili se úplně zdraví = i šťastní, spokojení = bez problémů = v harmonii ve všem? Abychom se opravdu už zbavili, často vleklých a sužujících, problémů?

Většina lidí si myslí, že žijeme ve světě, kde je na všechno nějaký „odborník“, který má něco na starosti. Např. ucpe se nám u dřezu odpad, tak zavoláme instalatéra a ten nám problém vyřeší. Tak vzniklý problém na něj přehodíme a on je zodpovědný za to, že to opraví.

Ale za prvé, koho si na tu opravu, vyřešení našeho problému, vybereme, to je zodpovědnost jen naše. A za druhé, pokud něco nezměníme, v tomto případě nepřestaneme do dřezu lít velké kusy odpadu, bude se nám uvedený problém opakovat a instalatéra budeme volat pořád dokola. Pořád mu budeme platit, pořád nás to časté nefungování bude omezovat a pořád bude přicházet vždy v nejméně vhodnou dobu.

A jak se dostaneme z toho začarovaného kruhu ven?

Jedině tak, že si mi sami uvědomíme a přijmeme, proč – čím tento problém vzniká a začneme dělat něco jinak, aby už nevznikal. Ano, často to pro nás nebývá lehké, přeci jen byli jsme zvyklí to takto dělat přeci léta, a teď to máme ze dne na den změnit?

Proč tu zde píšu na toto téma?

Protože takto si lidé často řeší i své zdraví. Pocítí nějakou potíž, nějaké omezení. Tak jak jsou navyklí, s tím se chodí k odborníkovi. Jdou tedy k doktorovi, dostanou prášky, spolknou prášek, uleví se jim a „tím je problém vyřešen“. Opravdu? Bohužel často není, často to tak jen vypadá, a brzy se zase objeví. Buď stejný, často už v silnější podobě, nebo jiný někde jinde.

A podobně to chodí i u alternativních metod. Existuje spousta alternativních metod, které pomáhají a ulevují. Sama umím velmi příjemné metody Access Bars, Access Energetic Facelift, Access tělesné procesy, Funkční princip, Kvantování, Harmonizace energií, Regrese.. atd.  Ano, tyto metody opravdu pomáhají a ulevují. Bývají i hodně příjemné a lidi si je chodí užít. Často i čistí, rovnají věci hluboko do minulosti. Ano, ano. Ale pokud…

Jsou to metody podpůrné, které nám dodají sílu a úlevu. Které nám v tu chvíli náš problém, často i rychle, vyřeší. Ale pokud chceme naše problémy a trápení vyřešit opravdu dlouhodobě, ideálně navždy, aby se nám už zase za čas nevracely a dále nevznikaly, tak je musíme pořešit na všech úrovních.

Tyto metody nám uleví, něco jako v určitém smyslu, jako když spolkneme ten prášek. Je nám najednou líp, často po dlouhé době trápení se. Najednou zas máme síly. Často v nás ty energie řešení nastartují.

Ale tím to ještě není vyřešeno. Tím, když naše „léčba“ skončí, tak sice jsme uleveni, ale dřív nebo později nám ten problém zase někde vyleze. Viz příklady, jak lidi bojují s nějakou ne-mocí….

Logicky, bojem nemůže vzniknout nikdy nic dobrého a ozdravného. Bojem se zvětšuje agrese, a když s něčím bojujeme, dodáváme tím, že do toho dáváme naší energii, a často velmi silnou, protože bojujeme ze všech sil, tak tím ale posilujeme tu druhou stranu. Posíláme tu energii tomu, s čím bojujeme.

Takže tyto příjemné metody ano, dejme si je, užijme si je, posilněme se díky nim, ale tím se nenechme ukolébat a využijme tu energii, kterou nám daly!

A kudy tedy vede nejefektivnější a dlouhodobě nejúčinnější cesta k uzdravení toho, co nás trápí?

Uvědomit si a přiznat si problém – pojmenovat ho – přijmout, že se nacházím v této situaci – uvědomění si, že bojem tu protienergii jen posílím – uvědomit si, kde/čím ten problém vznikl – najít, co je potřeba změnit = dělat jinak, aby už tento problém dále nevznikal – přijmout to – a začít to tak dělat – skamaráďovat se s touto cestou a tím začínáme vytvářet a vyzařovat úplně jiné vibrace – tím, tedy už, není důvod, aby problém dále setrvával, už se mu v těchto energiích přestává líbit – nedostává tam už ani energii od něčeho/od někoho, co /kdo by s ním bojoval/o – tak tu není živen – proto mu nezbývá nic jiného, než odejít. Svůj účel zde splnil, už tu pro něj není místo ani podmínky!

Pokud jste pochopili, cítíte tu úlevu v tomto popsaném procesu, a chcete už mít na všech úrovních problémy vyřešeny, chcete, aby už vám bylo jen lépe a lépe, dobře, příjemně, úlevně, zase silně, tak mě kontaktujte.

Proč tento zásadní článek píšu právě teď?

Protože jsem si něčím podobným prošla a právě jsem došla do bodu pochopení a dělání věcí jinak. Tak se i s vámi chci o to, milí přátelé, podělit a dát vám vědět, že se nacházím tam, kde vím, jak na to. Místo obávaných pocitů, mi přišla obrovská úleva a síla a krásná celistvost. A svoboda. Je to nádhera a děkuji za to!

S vděčností

Jitka Božena

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>