Příští rok bude plný radosti, protože…

Příští rok budu mít plný radosti, protože na něj mám úžasný Diář pro radost!

A mám z něho velkou radost:-) Proto jsem se rozhodla se o ní podělit i s vámi a napsat vám o úžasném tipu na krásný, praktický a motivační dárek pro vás i vaše blízké

Už dlouho jsem si přála nějaký diář opravdu originální, krásný a také motivační. A zároveň, jako astroložka, aby měl astrologické údaje o Luně ve znameních, úplňcích a novoluní. Tento můj úžasný nový miláček mé přání nejen splnil, ale i předčil! A jak to? Co tento kouzelný diář pro radost všechno umí?

Vezmu to pěkně od začátku.

Když se na něj podívám, vidím krásný originální design.

Diář pro radost úvodní

Jak jsem se dozvěděla, tak tyto diáře jsou ručně vyráběny, každý z jiného kusu látky, takže každý kus je opravdu unikátní originál.

Pro mne ve velmi praktickém rozměru A6, se krásně vejde do každé kabelky.

Když svůj originální diářek otevřu, objeví se jeho krásné energetické logo.

Diář pro radost logo

Jelikož pracuji s energiemi, tak toto je pro mne velmi důležité a vím i cítím, že tímto je diář nabit opravdu tak, aby přinášel svému majiteli radost během celého roku.

Pro mne jako pro astroložku je v diáři super užitečné, že každý den v něm najdu, kdy vychází a zapadá slunce, a hlavně, kdy, přesně v jakém čase, přechází Luna do dalšího znamení. A také kdy a v jakém přesně čase se odehraje úplněk a novoluní.

Diář pro radost detail

Tyto údaje jsou pro mne důležité, protože s nimi denně pracuji. Proč a jak?

Trocha astrologie – Luna je v jednom znamení přibližně dva a půl dne. V každém znamení je toto postavení pro nějaké činnosti vhodné a pro jiné nevhodné. To je důležité! Patří to k biorytmům přírody a vesmíru a člověk by to měl ideálně respektovat, protože tímto žijeme s přírodou a vesmírem v symbióze a pak se nám celkově věci lépe daří, když je děláme ve vhodném období.

Tyto údaje jsem si doposud musela do předchozích diářů sama dopisovat. Ano, existují přímo lunární diáře, ale ještě jsem neobjevila takový, ve kterém by, kromě těchto údajů, byl ještě dostatečný prostor na své plánování. V tomto je zázračně prostor pro obojí:-) Hurá!

Kromě uvedeného, je ještě v diáři, vždy na začátku každého měsíce uvedeno, kdy je obecně vhodné pro zrozence daného znamení se na co v tomto roce zaměřit.

Úžasné jsou různé mandaly, které nás provází každou stránkou diáře. Některé jsou barevné a jiné je možno si dobarvit podle své momentální nálady.

Diář pro radost náhled

Tento diář je i krásně motivačním nástrojem.

Na každý den jsou zde uvedeny otázky:

  • Co mi dnes udělalo radost?
  • Čím jsem dnes udělala radost někomu jinému?
  • A za co jsem dnes vděčná?

Tyto otázky já osobně cítím v diáři jako super důležité.

Diář pro radost náhled

Protože sama svým klientů dávám podobný domácí úkol, aby si psali, co se jim každý den povedlo a když se pak ohlédnou po roce zpět, tak mají sepsáno 365 svých vlastních malých či velkých úspěchů a to je velmi motivující. Protože pak už nemůžou říkat, mně se nic nedaří.

A na závěr malé shrnutí – proč si tento krásný, originální Diáře pro radost pořídit?:

  • Krásný originální design ruční výroby zdůrazní naší jedinečnost
  • Praktický a příjemný formát se vejde do každé kabelky
  • Energeticky pozitivně nabitý
  • Astrologické údaje o Luně ve znameních, východu a západu Slunce a Luny, úplňcích a novoluních
  • Krásné grafické zpracování, krásné mandaly na každé dvoustránce, k osobnímu vybarvení, dle svého vkusu a nálady
  • Každý den si odpovím na otázky, které mě posouvají a zároveň, když se pak ohlédnu po roce zpět, mám zde 365 radostí pro mne i ode mne a 365 vděčností
  • A další zajímavé tipy pro zdraví a kondici, které nás celým diářem provázejí

Diář pro radost náhled

Takže že neodoláte? To chápu. Já jsem také neodolala a mám velkou radost z tohoto Diáře pro radost🙂

Jitka Božena  jitkabozena.cz

Diář pro radost originální designP.S. Omluvte, prosím, kvalitu mých amatérských obrázků. Jsou tu hlavně pro ilustraci a představě o diáři. Bohužel se mi nepodařily lepší. Ve skutečnosti je diář daleko krásnější. Na jeho krásné variace se podívejte zde.

Jitka Božena

„Nalézáš opravdu radost v práci, kterou děláš a v životě, který žiješ?“ Mým posláním je, že k této naplněnosti a spokojenosti provázím i ostatní, aby i oni našli odvahu jít cestou svého poslání a dovolili si být opravdu sami sebou. Více o mně si přečtete zde>>