Ceník

Ceník

Hodnota mého času, energie, pozornosti, kterou Vám plně věnuji je přepočtena na koruny české 1000 za 60min, 1500 za 90min a dále dle potřeby v tomto poměru nebo dle dohody (Případně pro ty ostýchavé a nedůvěřivé, nabízím možnost – čtěte viz níže "Pro ostýchavé a nedůvěřivé")

Můžete si zvolit tolik času, kolik potřebujete

abyste se cítili dobře a zároveň měli dostatek prostoru na vyřešení všeho, co vás tíží – Nejčastěji řešená témata, možnosti a metody naleznete zde

Nebo si vybrat z konkrétních balíčků:

Podpora, konzultace, výklad karet, odbloky atd (vše na stránkách uvedené kromě astrologie a terapií na lehátku):

Základ 1000 (cca 1h)

Standard 2000 (cca 2h)

Podrobný 3000 (cca 3h)

Balíček „Jsem s vámi“ - 1 měsíc plná podpora = minimálně 10 hodin 10.000 5.000 tj. o 50% výhodněji! (min. 10 hod zahrnuje jak část osobní setkání ve frekvenci dle domluvy, tak podporu na dálku, dle potřeby a domluvy) Tento balíček se hodí např. v situacích, kterými si akutně procházíme a je potřeba je teď intenzivně řešit! Když potřebujeme intenzivnější podporu a vedení. Když máme třeba před nějakou důležitou zkouškou nebo životní změnou, na kterou je potřeba se intenzivně připravit. Prostě když se chceme nebo potřebujeme teď hned rychle posunout a mít v tom podporu a vedení.

Terapie na lehátku:

Access Consciousness® terapie atd.: 

2900 za 1 terapii vč. případné konzultace (celkem cca 1,5h – 2h) nebo balíček 2 tyto terapie do měsíce 5800 5000 = ušetříte 800 nebo balíček 3 tyto terapie do měsíce 8700 7500 = ušetříte 1200    

Další terapie na lehátku - dle indiv zadání a dohody

Astrologie - dle indiv. zadání a dohody

Možnosti on-line na dálku (mimořádně do odvolání):

Výklad karet, konzultace nebo čtení z kvantového pole (taktéž i konzultace bez karet):

Od 330 za otázku

1 - 2 základní otázky = 1 - 2 výklady za 500 - 690 (dle typu otázek a rozsahu podrobnosti výkladu) - posláno e-mailem nebo v osobní zprávě přes Messenger s možností ujišťující otázky, zda jste výklad dobře pochopili, v ceně. Na přání možnost vyfotit vyložené karty.

3 základní otázky = 3 výklady za 990 - posláno e-mailem nebo v osobní zprávě přes Messenger s možností ujišťující otázky, zda jste výklad dobře pochopili, v ceně. Na přání možnost vyfotit vyložené karty.

Otázky rozvětvené, např. s více možnostmi - podotázkami - viz výše podle počtu podotázek nebo dle indiv. případu a dohody

Otázky širší, např. typu: Jaký je váš smyl života? Jaké je vaše poslání? Poslání vaší duše? Poslání vašeho života zde? - jedná se o nejčastější otázky, otázky dlouhodobé, a které mají větší rozsah, takže u otázek tohoto typu je cena 800 za takovou otázku.

Na nejžádanější otázky Jaký je váš smyl života? Jaké je vaše poslání? Poslání vaší duše? Poslání vašeho života zde? - vypracovávám kompletní výklad = Kompletní rozbor skládající se z náhledu do vašeho horoskopu narození a vytažení podstatných informací pro dané téma – poslání vaší duše zde nebo jiné vaší otázky, v kombinaci se čtením z kvantového pole, kde je zaznamenáno vše a já tyto informace pro vás stahuji spolu s dokreslením informací pro vás od moudrých karet. Plus zmínění vašich nápomocných životních tarotových symbolů. Plus veškerá poselství, co mi pro vás přijdou. To vše včetně písemného vypracování a zaslání (dle konkrétního jednotlivého rozsahu a individuální dohody). To pak vytváří ucelenou „mapu“ Jaké je poslání vaší duše zde a s tím pak budete vědět kam směřovat. To „Jak?“ konkrétně ve vašem případěmůžeme spolu také pořešit.

Písemné výklady a rozbory vychází orientačně do 833,- na stránku čistého písemného vypracovaného textu rozboru a poselství individuálně vypracovaného přímo pro Vás (na standardní straně A4 a velikosti písma Calibri 11, bez prázdných řádků), přesněji dle celkového rozsahu a dohody. V ceně je už zahrnuta i možnost se do týdne dozeptat na vše, co by z daného výkladu na dané otázky případně nebylo jasné - e-mailem.

Balíček „Jsem s vámi“ – viz výše

Pro ty ostýchavé či nedůvěřivé

Za tím, co dělám a jak to dělám, si stojím a vím a mám ohlasy, že to je velmi posuvné, a proto nemám problém tu být i pro ty ostýchavé či nedůvěřivé. Vy si požádáte o rozbor e-mailem. Já ho pro vás vypracuji a zašlu vám ho a vy mi pak pošlete platbu. Zatím se mi nestalo, že by někdo nezaplatil. Na mé stránky zavítají pouze slušné bytosti. Pro mě je důležité, abyste se neostýchali a to, že se třeba bojíte „zajíce v pytli“, nebylo důvodem toho, že to nezkusíte. - Tato velkorysá nabídka musela být do odvolání pozastavena (Jinak vše možno dohodnout individuálně)

Takže nebát se a s chutí do toho mě kontaktujte s vašimi otázkami, co vám leží na srdci.

Všechny ceny jsou uvedené v Kč, jsou, za uvedený čas nebo rozsah či balíček. Individuální případy a přání možno dohodou. Nejsem plátce DPH.

Platby či příspěvky posílejte na č. účtu: 1361703048/3030 u AirBank (a do poznámky napište svou identifikaci buď vaše jméno z FB Messengeru nebo e-mailu, podle toho, jakým kanálem budete komunikovat – kam budete chtít výklad, abych platbu správně k vám mohla přiřadit.)

Pokud vás mé články inspirují či vám pomáhají, můžete mi poslat příspěvek na mou tvorbu. 

S vděčností děkuji.

Ceník pro firmy:

Na vyžádání zde